دنیای موسیقی

دنیای موسیقی

موسیقی از چهار گوشه دنیا

جستجو در دنیای موسیقی
فهرست هنرمندان
همه سبک ها
سبد خرید
دانلود آلبوم Monolith اثر BRUIT ≤
2018
سبک : Post-Rock - Rock -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 2
رتبه آلبوم در allmusic
N/A
رتبه آلبوم در Discogs
N/A
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.7/5

آلبوم پست راک مونولیث اثر برویت ≤

BRUIT ≤ - Monolith

آلبوم پست راک مونولیث Monolith (به‌معنی یک‌پارچگی) اولین ای‌پی گروه فرانسوی برویت ≤ " BRUIT ≤ "  است که بعد از سال‌ها تحقیق و تمرین در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. هدف از شکل‌گیری این گروه ساخت موسیقی که مرزهای سبک‌های مختلف را در نوردد، بود و چه سبکی برای گذر از مرزها، بهتر از پست راک. پس از طی شدن فرآیند دو ساله تولید این آلبوم، حاصل آن اثری شگرف، یک آلبوم موسیقی بی کلام مفهومی و عمیق است که فضاسازی سنگین آن را کمتر شنونده‌ای تجربه کرده است. فضای کلی آلبوم مونولیث ، پست راک، امبینت و کلاسیک مدرن است و ترکیب این ژانرها شگفت‌انگیز و غیرقابل باور است. این آلبوم یک اثر شگرف است که عظمت آن به‌راحتی قابل توصیف نیست و می‌توان آن را یکی از برترین پست راک های سال دانست که طلیعه‌بخش ظهور یک گروه پست راک مطرح و تاثیرگذار در آینده است. این توصیفی است که BRUIT ≤ در مورد این آلبوم دارد:

زندگی ممکن است در جای دیگری باشد، در ریتمی دیگر، در مقیاسی دیگر و تو آن را فراموش کرده‌ای. بدن انسان میزبان دنیایی میکروسکوپی و هوشمند است که در هر لحظه می‌میرد و دوباره زنده می‌شود که توسط ذرات که عامل مرگ و زندگی است، مورد هجوم قرار می‌گیرد. این اولین سرگیجه زندگی است، شکوفایی.

وقتی به آسمان نگاه می‌کنی و تصور می‌کنی که دنیای درون در هستی به‌وجود آمده است که ذهن انسان توانایی تصور مرزهای آن را ندارد و انسان در برابر عظمت آن به‌مانند دانه ماسه‌ای است. این انرژی غیرقابل تصور در طول میلیاردها سال‌ها تکامل یافته است و همچنان تنها دلیل و عامل مرگ و زندگی است. این دومین سرگیجه انسان و آن سقوط است.

بنابراین تو که هستی؟ بین کوچی حقارتی بی‌انتها و عظمتی شگفت‌انگیز. زندگی همچنان و روزمره بدون معنی است؟ این آلبوم شما را دعوت می‌کند تا بنشینید و صدای تاریخ را بشنوید و تفکر کنید. به‌جای آن که پاسخ‌های کهن را تکرار کنید، سوالات جدید بپرسید.

Tracklist :

01. Bloom - 08:22
02. The Fall - 14:00

قیمت : 300 تومان
خرید آلبوم موسیقی
اضافه به سبد
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود
0:00
0:00
محصولات مرتبط :
آلبوم On Tour اثر Yann Tiersen
Yann Tiersen
آلبوم Invisible City اثر Wang Wen
Wang Wen
آلبوم Ascent Into Insignificance اثر Molecules to Minds
Molecules to Minds
آلبوم Evolve اثر Imagine Dragons
Imagine Dragons