دنیای موسیقی

دنیای موسیقی

موسیقی از چهار گوشه دنیا

دانلود آلبوم Power Hopping, Big Room Mix, Vol. 1 اثر Various Artists
سبک : Big Room - Electronic - House -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 16
2018
رتبه آلبوم در allmusic
N/A
رتبه آلبوم در Discogs
N/A
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
N/A

رقص قدرت - منتخب بههترین آهنگ های سبک بیگ روم - شماره 1

Power Hopping, Big Room Mix, Vol. 1

حجم، قدرت، شادابی و انرژی... چهار عنصری که در کنار هم محبوب ترین سبک از موسیقی الکترونیک با نام " بیگ روم " را می سازند. در این قسمت از مجموعه آلبوم های اختصاصی در بخش موسیقی الکترونیک وبسایت دنیای موسیقی ، به جذاب ترین، محبوب ترین و پرطرفدار ترین سبک حال حاضر دنیای موسیقی الکترونیک با نام بیگ روم میرسیم، سبکی که پرطرفدارترین و والاترین ژانر تمام ادوار گذشته ی موسیقی الکترونیک یعنی " ترنس " هم در مواردی مجبور به تبعیت از آن شده است. در ادامه،  شنونده ی 16 ترک منتخب از بهترین آهنگ های این سبک خواهیم بود.

پیشرفت در موسیقی و علی الخصوص موسیقی الکترونیک و حضور علوم جدید تکنولوژیک در این عرصه، باعث نگرانی عده ای، و در مقابل شور و هیجان عده ای دیگر شده است. کسانی که نگاهی قرون وسطایی، خشک، متعصبانه و ایدئولوژیک به موسیقی دارند، مانند نوازنده ای که تمام وسعت دنیای موسیقی را به اندازه ی ابعاد ساز خود میبیند، نگران هستند! اما عده ای دیگر که نگاهی باز، انعطاف پذیر و پویا به موسیقی دارند، بدون هیچ مخالفت و بی احترامی نسبت به علوم و عقاید پشت سر خود، با هیجان تمام این پیشرفت ها را دنبال می کنند و هم خود از وجود آنها کمال لذت را می برند و هم اجازه ی لذت بردن از این دنیای بی پایان و جذاب را به دیگران می دهند. مهندسین صدا، پیشگامان و تولید کنندگان باهوش و خلاقی که با تمام احترام به علوم و تئوری موسیقی کلاسیک ، گستره ی دنیای موسیقی را به اندازه ی ابعاد محدود علوم و تئوری موسیقی قرن ها پیش نمی دانند و هیچ مرزی را برای این علوم تعیین نمی کنند و همواره در پی پیشرفت و کشف ابعاد مختلف این دنیای بی انتها هستند، افرادی خلاق که همواره به دنبال نوآوری و تولید صداهای جدید و تبدیل آنها به موسیقی های جذاب بوده و هستند، نه تقلید چند صد ساله ی آن...!

اما واقعیت مسئله این است که با تمام این پیشرفت ها، هر چیزی در جای خود قرار دارد و محترم است و واقعا هیچ جایی برای نگرانی نیست! تنها عامل نگران کننده این است که می توان کمی نو تر، پیشرفته تر، جذاب تر، انرژیک تر و در مواردی مثل همین موزیک های سبک بیگ روم شادتر بود، همین!

به هر روی، در این آلبوم با نام " Power Hopping " شنونده ی 16 آهنگ در سبک بیگ روم خواهید بود که شما را مجبور به جذب انرژی و آزاد کردن آن می کند. بار الکترونیکی بالا و حجم و قدرتی که در جای جای عناصر بالا و پایین این آهنگ ها موج میزند، تجربه ای جذاب را برای شنونده رقم خواهد زد. در بیگ روم همه چیز برنامه ریزی شده است، از BPM یا ضرب آهنگ معمول 128 تا 132 ضرب در دقیقه، تا قسمت های بالا و پایین موزیک. اگر بخواهیم یک توضیح خیلی سطحی در مورد این آلبوم بدهیم باید بگوییم که در این 16 موزیک و بطور کلی در موزیک های الکترونیک در سبک بیگ روم ، بطور معمول شنونده ی دو قسمت بالا و پرانرژی حدودا 30 ثانیه ای با نام " دراپ " و یک قسمت بین آنها با مدت زمان بیشتر با نام " بریج " هستید. از ابتدای آهنگ اینترو شروع می شود، قدم به قدم تزریق انرژی به شما آغاز می شود و با رسیدن به دراپ 30 ثانیه ای اول، این انرژی به اوج خود می رسد و تماما آزاد می شود. بعد از این 30 ثانیه وارد بریج می شوید که در ظاهر از لحاظ ریتمیک هیچ ربطی به دراپ ها ندارد، اما در باطن اینگونه نیست و همزمان با استراحت مغز، همانند یک آرامش قبل از طوفان دوباره ذره ذره انرژی را به آن القا می کند و مغز شما را آماده ی آزاد کردن این انرژی می کند. بعد از بریج و آمادگی کامل مغزتان، وارد دراپ 30 ثانیه ای دوم می شوید و در این 30 ثانیه، لحظاتی شاد در کمال قدرت را تجربه می کنید. واقعا چه لذتی از این بالاتر که بتوان دو عنصر شادی و قدرت را در کنار هم حس کرد؟

باز هم تکرار می کنیم: می توان  کمی نو تر، پیشرفته تر، جذاب تر، انرژیک تر و در مواردی مثل همین سبک آهنگ های بیگ روم شادتر بود... پس شما هم می توانید بدون نگران بودن برای دنیای موسیقی ، افکار خود را برای لحظاتی کنار گذاشته و با این 16 آهنگ برای چند دقیقه کمی انرژیک تر باشید! شاد باشید و مطمئن که به دنیای موسیقی و سنت آن هیچ لطمه ای وارد نمی شود و مثل قبل همه چیز در جای خود محترم خواهد بود...!

Tracklist :

01 . NAEMS & WCKD - Airavata (Original Mix)
02 . Itsmylife  - Alcoholic (Extended Mix)
03 . Sansixto, Max Adrian & Aftermarket - Stellar (Original Mix)
04 . Neil Bronson & Axeonic - Pitch Dope (Extended Mix)
05 . Gustaf Bjornberg & Ragunde - Get Down (Original Mix)
06 . Public Affair, Eric Mendosa & Aston Vegas - Insane (Extended Mix)
07 . Nocturne  - Get Loud (Original Mix)
08 . GMAXX  - Weapon (Extended Mix)
09 . SHKHR & STVRLØRD - Bring It Back (Extended Mix)
10 . Hardwell Feat. Harrison - Earthquake (Extended Mix)
11 . Sebastian Mateo - Nightfall (Extended Mix)
12 . SIZE-S & FEZZA - Earthbound (Original Mix)
13 . TBR  - Lift Off (Extended Mix)
14 . MR.BLACK - Lights (Original Mix)
15 . Maydro  - Evil (Original Mix)
16 . Valentin jones - Mission Failed (Original Mix)

به این محصول امتیاز دهید
قیمت : 1,000 تومان
خرید آلبوم موسیقی
اضافه به سبد
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
محصولات مرتبط
آلبوم Evening Adagios اثر Various Artists
Various Artists
آلبوم Revolution اثر Uppermost
Uppermost
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید