دنیای موسیقی
دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
راهنمای خرید و دانلود از دنیای موسیقی
دنیای موسیقی یک فروشگاه آنلاین موسیقی است. رویکرد دنیای موسیقی در ارائه آثار متفاوت و شاخص سبکهای مختلف از سرتاسر دنیاست. ما در دنیای موسیقی با تجربه چندین سال ارائه آنلاین محصولات فرهنگی سعی کرده ایم که آسان ترین راه را برای ارائه محصولات به شما انتخاب کنیم.
روشهای خرید از دنیای موسیقی
محصولات در دنیای موسیقی با دو روش دانلود و خرید پستی قابل دریافت هستند. توجه فرمایید که تنها محصولاتی که دارای دکمه دانلود هستند قابل دانلود می باشند و در صورتی که محصولی فاقد دکمه دانلود باشد تنها از طریق خرید پستی قابل دریافت است.
دانلود آثار
برای دانلود محصولاتی که دارای دکمه دانلود هستند باید عضو سایت شوید و اعتبار حساب خود را افزایش دهید. اعتبار خریداری شده شما مادام العمر است و محدودیت زمانی ندارد. با دانلود هر آلبوم یک بار مبلغ آلبوم از حساب شما کسر می گردد و محدودیتی در دانلود مجدد آثار خریداری شده نخواهید داشت.
خرید اعتبار دانلود
برای خرید و افزایش اعتبار دانلود بعد از ثبت نام و ورود به سایت باید وارد پنل کاربری خود شوید و در قسمت خرید اعتبار دانلود یکی از بسته های افزایش اعتبار را انتخاب نمایید (با کلیک بر روی لینک پرداخت آنلاین و خرید در زیر هر بسته)، در مرحله بعد می‌توانید با انتخاب هر کدام از درگاه‌های مختلف پرداخت اقدام به پرداخت آنلاین و خرید بسته نمایید. همه درگاه‌ها پذیرنده همه کارت‌های عضو شتاب هستند. توجه نمایید که پرداخت خود در درگاه بانکی را با کلیک بر روی دکمه های تکمیل فرآیند خرید، تکمیل فرآیند پرداخت و یا تکمیل خرید و بازگشت به سایت پذیرنده کامل نمایید.
در صورت بروز هر مشکلی در فرایند پرداخت پشتیبانی دنیای موسیقی تا رفع کامل مشکل همراه شما خواهد بود.
اعتبار دانلود فقط برای دانلود آلبومها قابل استفاده است. برای خرید پستی نیازی به افزایش اعتبار نیست.
اجرای فایلهای دانلود شده
همه آلبوم‌های دنیای موسیقی دارای فرمت فشرده‌سازی RAR با ۵ درصد قابلیت Recovery هستند.
سیستم عامل ویندوز : برای استخراج یا Extract کردن فایل‌های RAR در سیستم عامل ویندوز می‌توانید از نرم‌افزارهای فشرده‌سازی مانند WinRar، 7-Zip و ... استفاده کنید. جدیدترین نسخه این نرم افزارها را از لینکهای زیر دانلود کنید :
سیستم عامل اندروید : در سیستم عامل اندروید، برنامه مدیریت فایل در بیشتر گوشی‌ها، نرم‌افزاری برای اجرای فایل‌های فشرده RAR در خود دارد؛ اما پیشنهاد ما استفاده از نرم‌افزار Rar (نسخه اندرویدی برنامه WinRar) است. این برنامه امکان استخراج فایل از همه فرمت‌های فشرده‌سازی معمول را دارد. این برنامه را می‌توانید از تمام مخازن نرم‌افزاری معتبر از جمله گوگل پلی، بازار و مایکت و ... دریافت کنید. لینک‌ دریافت این برنامه:
سیستم عامل iOS : برای اجرای فایل‌های با پسوند Rar در محصولات شرکت اپل که از سیستم عامل iOS بهره می‌برند، می‌توانید از نرم‌افزار iZip استفاده کنید. این برنامه، یکی از بهترین ابزارها برای فشرده‌سازی و استخراج فایل‌های فشرده در این سیستم عامل است. این برنامه را می‌توانید از مخازن مختلف مرتبط با این سیستم عامل دریافت نمایید. لینک‌های دانلود برنامه:
سیستم عامل Mac OS : برای اجرای فایل‌های Rar در سیستم عامل دسکتاپ شرکت اپل می‌توانید از برنامه WinZip استفاده کنید.
خرید پستی محصولات
خرید پستی محصولات با اضافه کردن آنها به سبد خرید و تکمیل فرایند خرید ممکن است. برای مجموعه های با حجم بالا و خرید تعداد زیادی از محصولات خرید پستی راه حلی به صرفه تر و ساده تر است و نیازی به استفاده از حجم بالای ترافیک اینترنت ندارد. پس از تکمیل فرم و کلیک بر روی دکمه ثبت نهایی، سفارش شما ثبت نهایی شده و آماده پرداخت می گردد.پس از پرداخت مبلغ سفارش، بسته شما بین 24 تا 72 ساعت کاری آماده و با پست پیشتاز به آدرس شما ارسال می شود.آلبومها و مجموعه های درخواستی شما بر روی دیسک های با کیفیت بالا و با سرعت مناسب رایت می شود و با بسته بندی مناسب برای شما ارسال می گردد. هزینه ارسال برای همه خریدهای پستی بالای 70 هزار تومان رایگان است.