دنیای موسیقی
منو
نوار جستجو
بازگشت به خانه
جستجو
تبلیغات در دنیای موسیقی
جای شما در دنیای موسیقی خالی است
دنیای موسیقی
دنیای موسیقی یکی از اصلی‌ترین مراجع آنلاین موسیقی در وب فارسی است. دنیای موسیقی در دو دوره از 1391 در خدمت دوست داران موسیقی بوده و از سال 1396 با ساختاری جدید و منسجم به طور پیوسته گستره متنوعی از آثار موسیقی جهان را برای همراهانش فراهم کرده است. ما در دنیای موسیقی در تمام این سال‌ها نه فقط بر روی گسترش آرشیو در دسترس موسیقی بلکه روی کیفیت ارائه آثار تمرکز ویژه داشته‌ایم و با به‌روز رسانی های مداوم سعی در ایجاد بهترین رابط کاربری برای سهولت استفاده کاربران داشته ایم.
دنیای موسیقی هر روز با آلبوم‌ها و آهنگ‌های جدید در سبک‌های مختلف از سراسر جهان به روز می‌شود. ما در این به روز رسانی ها سعی داشته‌ایم که آثاری در سبک‌های متنوع ارائه نماییم. همچنین گستریه بزرگی از هنرمندان را در سایت معرفی کرده‌ایم که شامل هنرمندان نام آشنا و همچنین هنرمندان کمتر شناخته شده می‌شود. یکی دیگر از فعالیت‌های دنیای موسیقی ارائه آلبوم‌های اختصاصی به‌خصوص در سبک‌های موسیقی الکترونیک بوده که با استقبال بی‌نظیر کاربران همراه بوده است.
+ ۱۵۰,۰۰۰
قطعه
+ ۹۰۰۰
آلبوم
+ ۴۰۰۰
هنرمند
+ ۵۲,۰۰۰
کاربر عضو در دنیای‌موسیقی
+ ۴۰۰,۰۰۰
بازدید ماهانه وبسایت
+ ۶
سال به‌روزرسانی مداوم
چرا تبلیغات در دنیای موسیقی ؟
با توجه به گستره مخاطبان دنیای موسیقی به عنوان یک رسانه تخصصی موسیقی تبلیغات در این سایت برای هنرمندان، ناشران، مدرسین موسیقی، آموزشگاه‌های موسیقی، سایر فعالان صنعت موسیقی و همچنین مجموعه‌های فرهنگی و هنری مرتبط و غیر مرتبط با موسیقی می‌تواند انتخابی هوشمندانه و تاثیرگذار باشد.
جایگاه‌های تبلیغات
تبلیغات در دنیای موسیقی به صورت نمایش بنر ثابت در سایت برای مدت معین است. برای تبلیغات چندین جایگاه متفاوت در نظر گرفته شده و در هر جایگاه یک یا نهایتا دو بنر تبلیغاتی پذیرفته می‌شود. محل جایگاه‌ها و اندازه بنرها طوری انتخاب شده که علاوه بر آزاردهنده نبودن برای مخاطب به بهترین شکل دیده شوند و بهترین بازدهی را داشته باشند. در ادامه جایگاه‌های بنرها معرفی میشوند :
هزینه تبلیغات
ما در دنیای موسیقی سعی کرده‌ایم هزینه‌ای منطقی و منصفانه را برای تبلیغات در نظر بگیریم، همچنین برای هنرمندان مستقل، موسسه‌های فرهنگی و هنری و مجموعه‌های غیر تجاری تا پنجاه درصد تخفیف در نظر خواهیم گرفت.
سفارش تبلیغات
برای اطلاع از هزینه‌ها و نحوه سفارش تبلیغات در دنیای موسیقی از طریق یکی از راه‌های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید :
اگر عضو دنیای موسیقی هستید می‌توانید از طریق بخش پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.
پشتیبانی تلگرام
ایمیل
دنیای موسیقی
بازگشت
سبک‌های موسیقی
بازگشت
حس و حال
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :