دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Wave Variations اثر 36
سبک : Instrumental -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 10
2020
رتبه آلبوم در allmusic
N/A
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.6/5
1
First Sequence
2
Second Sequence
3
Third Sequence
4
Fourth Sequence
5
Fifth Sequence
6
Seventh Sequence
7
Eighth Sequence
8
Ninth Sequence
9
Eleventh Sequence
10
Twelfth Sequence

واریاسیون‌های موج، اثری انتزاعی از پروژه 36

36 - Wave Variations

آلبوم موسیقی بی کلام واریاسیون‌های موج Wave Variations اثری از پروژه موسیقی ۳۶ است. Three-Six یکی از پروژه‌های خاص دنیای موسیقی است که متعلق به دنیس هادلستون Dennis Huddleston است. موسیقی این پروژه عمیق و انتزاعی است که ریشه در الگوی تم و واریاسیون موسیقی غرب دارد. موسیقی آثار او این ویژگی اصلی موسیقی غرب را با موسیقی مدرن تلفیق می‌کند و اثری ارائه می‌دهد که چیزای ورای هر دو است و هم‌زمان با آن می‌توان در این دو وادی قدم زد.

در این آلبوم موسیقی بدون کلام او بیش از هر زمانی روی ملودی متمرکز است و استفاده محدودتری از صدای سینتی‌سایزر دارد. او در این آلبوم تلاش کرده است تا طول قطعات در حدود سه دقیقه باشد و علت آن را این‌گونه بیان می‌کند: «من احساس می‌کنم طول قطعات موسیقی امبینت (از جمله آثار خود من)، بدون علت طولانی است و این آلبوم چیزی خلاف این قاعده است. انتظار نداشته باشید که در این آلبوم فضاسازی طولانی داشته باشیم یا اوج‌گیری بیش از حد تمدیدشونده؛ این قطعات مسیر مستقیم به یک موسیقی رویایی است که شما را در فضای اثری آن محو می‌کند». به همین علت است که او در این آلبوم به جای موج‌های طولانی، ‌از ملودی‌های کوتاه بهره گرفته است و تلاش کرده تا در حداقل زمان، بهترین فضاسازی ممکن را داشته باشد. اقیانوس و ایستادن در ساحل و تماشای امواج از منابع الهام اصلی این آلبوم هستند و او در این آلبوم تلاش کرده تا تصویر و تصور امواج را به زبان موسیقی بازنمایی کند. آلبوم Wave Variations اثری سزاوار توجه از پروژه 36 است که از امواج صوتی آن از بدو آلبوم تا پایان مخاطب را در احاطه خود در می‌آورند و تا پایان آلبوم او را در فضایی شگفت‌انگیز به حرکت درمی‌آورند.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۹/۰۵
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
آلبوم Existence اثر Audiomachine
Audiomachine
آلبوم A Time For Healing اثر David Hollandsworth
David Hollandsworth
آلبوم Dawn اثر George Will
George Will
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :