دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم A Day at the Beach اثر Airbag
سبک : Progressive Rock - Rock - Neo-Prog -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 6
2020
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.5/5
0:00
0:00
1
Machines and Men
2
A Day at the Beach, Part 1
3
Into the Unknown
4
Sunsets
5
A Day at the Beach, Part 2
6
Megalomaniac

یک روز در ساحل، اثری دقیق و ظریف از گروه نروژی ایربگ

Airbag - A Day at the Beach

آلبوم پراگرسیو راک یک روز در ساحل دریا A Day at the Beach پنجمین آلبوم استودیویی گروه ایربگ Airbag است. این گروه یکی از مطرح‌ترین گروه‌های پراگرسیو راک نروژ است که در طول دوران فعالیت حرفه‌ای خود همواره مورد تحسین و ستایش بوده است. ADatB پنجمین آلبوم استودیویی آن‌ها است که با فاصله چهار ساله نسبت به آلبوم قبلی آن‌ها، قطع‌شده Disconnected شد.

دو آلبوم قبلی آن‌ها فضایی شبیه به موسیقی دهه ۷۰ داشت، اما می‌توان گفت که در آلبوم یک روز در ساحل دریا شاهد تغییر سبک در ساختار موسیقی آن‌ها هستیم. اولین نکته‌ای که در بدو شنیدن آلبوم جلب توجه می‌کند، استفاده بیشتر از موسیقی الکترونیک است. از دیگر تغییرات ساختاری این آلبوم می‌توان به نزدیک شدن آن‌ها به موسیقی آلترناتیو نام برد. جدا از این تغییرات، در آلبوم A Day at the Beach همچنان شاهد ظرافتی هستیم که خاص تمامی آثار آن‌ها بوده است. در این آلبوم نیز شنونده موسیقی دقیق و ظریفی هستیم که در آن المان‌های گذشته گروه با المان‌های جدید تلفیق شده است و آن را به اثری متناسب با دهه سوم هزاره سوم بدل کرده است. این آلبوم اثری است که با حفظ ساختار خود می‌تواند هواداران پرشمار گروه را راضی کند و در کنار آن باعث جذب هواداران زیادی از دیگر سبک‌ها به سوی گروه ایربگ شود.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۸/۱۶
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۴۰۱/۰۷/۲۷

سلام دیگر باید دنبال اعجوبه های موسیقی در کشورهای دیگر اروپا غیر انگستان گشت . این گروه نروژی قاعده بی تاریخ مصرف بودن رو براحتی رد کرده . ممنون از گردانندگان سایت

۱۴۰۱/۰۷/۲۸

سلام، بله دیگه نمی‌شه موسیقی رو محدود به یه کشور خاص کرد و از هر کشوری کارهای شگفت‌انگیز زیادی می‌شه پیدا کرد. از حسن نظر شما سپاسگزاریم.

محصولات مرتبط
از همین هنرمند :
از همین سبک :
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :