دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Monolith اثر BRUIT ≤
سبک : Post-Rock - Rock -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 2
2018
رتبه آلبوم در allmusic
N/A
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.7/5
0:00
0:00
1
Bloom
2
The Fall

آلبوم پست راک مونولیث اثر برویت ≤

BRUIT ≤ - Monolith

آلبوم پست راک مونولیث Monolith (به‌معنی یک‌پارچگی) اولین ای‌پی گروه فرانسوی برویت ≤ " BRUIT ≤ "  است که بعد از سال‌ها تحقیق و تمرین در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. هدف از شکل‌گیری این گروه ساخت موسیقی که مرزهای سبک‌های مختلف را در نوردد، بود و چه سبکی برای گذر از مرزها، بهتر از پست راک. پس از طی شدن فرآیند دو ساله تولید این آلبوم، حاصل آن اثری شگرف، یک آلبوم موسیقی بی کلام مفهومی و عمیق است که فضاسازی سنگین آن را کمتر شنونده‌ای تجربه کرده است. فضای کلی آلبوم مونولیث ، پست راک، امبینت و کلاسیک مدرن است و ترکیب این ژانرها شگفت‌انگیز و غیرقابل باور است. این آلبوم یک اثر شگرف است که عظمت آن به‌راحتی قابل توصیف نیست و می‌توان آن را یکی از برترین پست راک های سال دانست که طلیعه‌بخش ظهور یک گروه پست راک مطرح و تاثیرگذار در آینده است. این توصیفی است که BRUIT ≤ در مورد این آلبوم دارد:

زندگی ممکن است در جای دیگری باشد، در ریتمی دیگر، در مقیاسی دیگر و تو آن را فراموش کرده‌ای. بدن انسان میزبان دنیایی میکروسکوپی و هوشمند است که در هر لحظه می‌میرد و دوباره زنده می‌شود که توسط ذرات که عامل مرگ و زندگی است، مورد هجوم قرار می‌گیرد. این اولین سرگیجه زندگی است، شکوفایی.

وقتی به آسمان نگاه می‌کنی و تصور می‌کنی که دنیای درون در هستی به‌وجود آمده است که ذهن انسان توانایی تصور مرزهای آن را ندارد و انسان در برابر عظمت آن به‌مانند دانه ماسه‌ای است. این انرژی غیرقابل تصور در طول میلیاردها سال‌ها تکامل یافته است و همچنان تنها دلیل و عامل مرگ و زندگی است. این دومین سرگیجه انسان و آن سقوط است.

بنابراین تو که هستی؟ بین کوچی حقارتی بی‌انتها و عظمتی شگفت‌انگیز. زندگی همچنان و روزمره بدون معنی است؟ این آلبوم شما را دعوت می‌کند تا بنشینید و صدای تاریخ را بشنوید و تفکر کنید. به‌جای آن که پاسخ‌های کهن را تکرار کنید، سوالات جدید بپرسید.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۲/۰۴
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۴۰۱/۰۱/۰۹

عجب آلبومی ، عجب بندی ، عجب سبکی ، عجب موزیکی در صورت امکان تمام کارهای منتشر شده این گروه رو بذارید . موسیقی ناب ارکسترال پست راک . محشر بود

۱۴۰۱/۰۱/۰۹

سلام، خوشحالم که پسندیدید. به زودی آلبوم دوم این گروه به سایت اضافه خواهد شد. موفق باشید.

محصولات مرتبط
آلبوم Hisroty Is Violent اثر Darkfield
Darkfield
آلبوم Structures اثر Immanu El
Immanu El
آلبوم The B-Sides اثر Exilym
Exilym
آلبوم Vibrating اثر Collective Soul
Collective Soul
آلبوم Fusion: Music For TV & Film اثر Christoffer Franzen
Christoffer Franzen
آلبوم Better in the Shade اثر Patrick Watson
Patrick Watson
آلبوم Memento Mori اثر Depeche Mode
Depeche Mode
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :