دنیای موسیقی

دنیای موسیقی

موسیقی از چهار گوشه دنیا

دانلود آلبوم Monolith اثر BRUIT ≤
سبک : Post-Rock - Rock -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 2
2018
رتبه آلبوم در allmusic
N/A
رتبه آلبوم در Discogs
N/A
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.7/5

آلبوم پست راک مونولیث اثر برویت ≤

BRUIT ≤ - Monolith

آلبوم پست راک مونولیث Monolith (به‌معنی یک‌پارچگی) اولین ای‌پی گروه فرانسوی برویت ≤ " BRUIT ≤ "  است که بعد از سال‌ها تحقیق و تمرین در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. هدف از شکل‌گیری این گروه ساخت موسیقی که مرزهای سبک‌های مختلف را در نوردد، بود و چه سبکی برای گذر از مرزها، بهتر از پست راک. پس از طی شدن فرآیند دو ساله تولید این آلبوم، حاصل آن اثری شگرف، یک آلبوم موسیقی بی کلام مفهومی و عمیق است که فضاسازی سنگین آن را کمتر شنونده‌ای تجربه کرده است. فضای کلی آلبوم مونولیث ، پست راک، امبینت و کلاسیک مدرن است و ترکیب این ژانرها شگفت‌انگیز و غیرقابل باور است. این آلبوم یک اثر شگرف است که عظمت آن به‌راحتی قابل توصیف نیست و می‌توان آن را یکی از برترین پست راک های سال دانست که طلیعه‌بخش ظهور یک گروه پست راک مطرح و تاثیرگذار در آینده است. این توصیفی است که BRUIT ≤ در مورد این آلبوم دارد:

زندگی ممکن است در جای دیگری باشد، در ریتمی دیگر، در مقیاسی دیگر و تو آن را فراموش کرده‌ای. بدن انسان میزبان دنیایی میکروسکوپی و هوشمند است که در هر لحظه می‌میرد و دوباره زنده می‌شود که توسط ذرات که عامل مرگ و زندگی است، مورد هجوم قرار می‌گیرد. این اولین سرگیجه زندگی است، شکوفایی.

وقتی به آسمان نگاه می‌کنی و تصور می‌کنی که دنیای درون در هستی به‌وجود آمده است که ذهن انسان توانایی تصور مرزهای آن را ندارد و انسان در برابر عظمت آن به‌مانند دانه ماسه‌ای است. این انرژی غیرقابل تصور در طول میلیاردها سال‌ها تکامل یافته است و همچنان تنها دلیل و عامل مرگ و زندگی است. این دومین سرگیجه انسان و آن سقوط است.

بنابراین تو که هستی؟ بین کوچی حقارتی بی‌انتها و عظمتی شگفت‌انگیز. زندگی همچنان و روزمره بدون معنی است؟ این آلبوم شما را دعوت می‌کند تا بنشینید و صدای تاریخ را بشنوید و تفکر کنید. به‌جای آن که پاسخ‌های کهن را تکرار کنید، سوالات جدید بپرسید.

Tracklist :

01. Bloom - 08:22
02. The Fall - 14:00

به این محصول امتیاز دهید
قیمت : 300 تومان
خرید آلبوم موسیقی
اضافه به سبد
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
0:00
0:00
محصولات مرتبط
آلبوم Great Escape اثر Crippled Black Phoenix
Crippled Black Phoenix
آلبوم Lighthouse اثر Mime
Mime
آلبوم Cyberpunk اثر I Am No Hero
I Am No Hero
آلبوم Funeral اثر Arcade Fire
Arcade Fire
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید