دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Cables اثر Bill Laurance
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 8
2019
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.6/5
1
The Keeper
2
HAL
3
Singularity
4
Ebb Tide
5
Cables
6
End of Scarcity
7
Constance
8
Cassini

کابل‌ها، اثری آینده‌نگرانه از بیل لورنس

Bill Laurance - Cables

آلبوم جاز معاصر کابل‌ها Cables اثری از آهنگساز برجسته بیل لورنس Bill Laurance است. این هنرمند پرافتخار که سابقه بردن جوایز زیادی را در کارنامه دارد، از سال ۲۰۱۴ شروع به انتشار آلبوم‌های فردی کرده است و Cables چهارمین آلبوم استودیویی فردی او است. او هنرمندی با دغدغه‌های اجتماعی است که بیرون از صنعت موسیقی نیز به آن‌ها می‌پردازد. آلبوم Cables اولین تلاش او برای بیان دغدغه‌هایش به زبان موسیقی است.

تکینگی، نقطه‌ای منحصر به فرد و یکتا در علوم طبیعی است که در آن تعاریف علمی غیرقابل اندازه‌گیری یا محاسبه می‌شوند. در عرصه فن‌آوری، تکینگی نقطه‌ای است که هوش مصنوعی و سایر رشته‌های فن‌آوری از بشریت پیشی می‌گیرند و بشر به نقطه‌ای پیش‌بینی‌ناپذیر و غیرقابل بازگشت گام می‌نهد. او در این آلبوم با الهام از این مفهوم به رشد فن‌آوری، موضوعات انسان و ماشین، طبیعت، امیدها و ترس‌ها برای آینده و ارتباطات آن‌ها پرداخته است. کابل‌ها در واقع مسیر ارتباطی است که او برای آن‌ها در نظر گرفته است و آن چیزی است که ما را به وابسته و در پیوند با یکدگیر نگه داشته است.

تمامی قطعات این آلبوم توسط بیل لورنس نوشته شده و توسط نیک هارد Nic Hard مهندسی شده است. بنا به مضمون کلی که او در ذهن دارد، از ساخته‌های سینمایی مانند ۲۰۰۱: یک ادیسه فضایی 2001: A Space Odyssey نیز الهام گرفته است. ساخت اثری در مورد فن‌آوری بی‌شک نیازمند موسیقی متفاوتی است. می‌توان گفت که این آهنگساز در این آلبوم موسیقی بی کلام علاوه بر حفظ ساختار کلی موسیقی خود، اثری متفاوت با گذشته ارائه داده است. موسیقی الکترونیک در این آلبوم بیش از هر زمانی مورد استفاده قرار گرفته است و استفاده از افکت‌های متنوع آن، ساختاری آینده‌نگرانه به موسیقی آلبوم Cables داده است. این آلبوم اثری جذاب و پیشرو است که می‌توان به آن دیدی فراسبکی داشت، زیرا که به راحتی نمی‌توان آن را در قالب یک سبک مشخص محدود کرد.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۸/۱۶
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
از همین هنرمند :
از همین سبک :
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :