دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم For the First Time اثر Black Country, New Road
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 6
2021
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.8/5
1
Instrumental
2
Athens, France
3
Science Fair
4
Sunglasses
5
Track X
6
Opus

برای اولین بار، شروع طوفانی گروه بلک کانتری، نیو رود در سبک راک تجربی

Black Country, New Road - For the First Time

آلبوم اکسپریمنتال راک برای اولین بار For the First Time اثری از گروه تازه‌تاسیس بلک کانتری، نیو رود Black Country, New Road است. سال ۲۰۱۸ نقطه شروع فعالیت این گروه است و آن‌ها تا پیش از انتشار آلبوم FtFT چند تک‌آهنگ منتشر کرده بودند و با همین قطعات به عنوان گروهی ممتاز مطرح شدند. مراجع زیادی در طی این سه سال آن‌ها را یکی از بهترین گروه‌های حال حاضر دنیای موسیقی با آینده‌ای موفق معرفی کردند. این گروه هفت نفره متشکل از اعضایی جوان است و به همین علت از آن‌ها به عنوان موج نوی موسیقی معاصر یاد کرد.

آلبوم For the First Time اثری تجربی است که المان‌هایی از سبک‌های مختلف از جمله جاز آزاد، پست پانک و پست راک را نیز در خود دارد. موسیقی اتمسفریک در کنار صداهای نوآورانه و ترانه‌های شاعرانه مشخصه‌های ممتاز این آلبوم هستند. ساختار روایی این آلبوم مخاطبان موسیقی را تحت تاثیر قرار داد و آلبوم برای اولین بار با بازخورد به شدت مثبتی مواجه شد. به عنوان یک آلبوم اول در رده ۴ بریتانیا، ۵ اسکاتلند و ۴۴ آلمان قرار گرفت. نقطه اوج درخشش این آلبوم اما در سوی منتقدان رقم خورده است. همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، مراجع معتبر آن‌ها را بهترین گروه دنیای موسیقی معرفی می‌کنند. نظر مثبت منتقدان را به خوبی می‌توان در امتیاز خوب ۸۳ از ۱۰۰ این آلبوم در متاکریتیک مشاهده کرد. گاردین، تایمز و NME به آلبوم For the First Time امتیاز کامل را اختصاص داده‌اند و دیگر مراجع نیز امتیازات خوبی را برای آن ثبت کرده‌اند. بلک کانتری، نیو رود با همین آلبوم توانست خود را به عنوان گروهی مطرح کند که باید مورد توجه قرار گیرد و در انتظار آثار جدید آن‌ها بود. این آلبوم ۴۰ دقیقه موسیقی تجربی و خلاقانه را به شنوندگانش عرضه می‌کند که در هر لحظه از آن می‌توان از ترانه‌ها و موسیقی که می‌توان هر آن شگفتی‌آفرینی کند، هیجان‌زده شد.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۱۰/۰۳
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۴۰۰/۰۸/۰۲

چه گروه خارق العاده ای. چه نوازنده هایی. چه خواننده ایی. به به. عالیه ن آلبوم. شک نکنید و دانلود کنید. ممنونم .

۱۴۰۰/۰۸/۰۳

موافقم. برای گروه Black Country, New Road باید آینده خیلی درخشانی متصور شد.

محصولات مرتبط
از همین سبک :
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :