دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Rough and Rowdy Ways اثر Bob Dylan
سبک : Folk - Blues -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 10
2020
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
N/A
0:00
0:00
1
I Contain Multitudes
2
False Prophet
3
My Own Version of You
4
I've Made Up My Mind to Give Myself to You
5
Black Rider
6
Goodbye Jimmy Reed
7
Mother of Muses
8
Crossing the Rubicon
9
Key West (Philosopher Pirate)
10
Murder Most Foul

راه‌های خشک و خشن، سی و نهمین آلبوم باب دیلن

Bob Dylan - Rough and Rowdy Ways

آلبوم موسیقی فولک راه‌های خشک و خشن Rough and Rowdy Ways اثری از خواننده و ترانه‌سرای مشهور و باسابقه باب دیلن Bob Dylan است. این هنرمند نیازی به معرفی ندارد و بدون شک او را می‌توان در زمره برترین ترانه‌سرایان قرن بیستم دانست که در طول دوران فعالیت طولانی و پربار خود توانسته موسیقی را به چیزی متفاوت نسبت به آن‌چه پیش از آن بود، برساند. Rough and Rowdy Ways سی‌ونهمین آلبوم استودیویی این هنرمند است که با فاصله سه ساله نسبت به آخرین آلبوم او منتشر شد. تعداد زیادی هنرمند در دنیا وجود ندارد که به اندازه باب دیلن طرفدار داشته باشند و انتظار انتشار ساخته‌هایش را بکشند. سه سال انتظار برای آلبوم جدید او نیز قطعا برای هوادارانش دشوار بوده است. این آلبوم بازگشت نماد جدایی دوباره او از مسیر موسیقی پاپ سنتی و بازگشت به موسیقی فولک و بلوز و در کل آن چیزی که شناسه اصلی این هنرمند به حساب می‌آید، است.

آلبوم Rough and Rowdy Ways نمود دیگری نیز هست، نمود محبوبیت پابرجای او در دنیای موسیقی است. این آلبوم موفقیت تجاری بسیاری خوبی را برای باب دیلن به همراه داشت و در بسیاری از جداول فروش در صدر جدول جای گرفت که از جمله آن‌ها می‌توان به سوئیس، بریتانیا، اتریش، هلند، آلمان و نروژ اشاره کرد و همچنین در جداول فروش بلژیک، آمریکا و استرالیا نیز در جایگاه دوم جای گرفت. منتقدان نیز روی خوشی به این آلبوم نشان دادند و نقدهای مثبتی را به این آلبوم اختصاص دادند. در وب‌سایت متاکریتیک آلبوم راه‌های خشک و خشن امتیاز ۹۵ از ۱۰۰ به این آلبوم اختصاص داده شد که امتیاز فوق‌العاده‌ای محسوب می‌شود. بسیاری از مراجع نقد موسیقی امتیاز کامل را به این آلبوم اختصاص دادند و آن را در فهرست بهترین آلبوم‌های سال ۲۰۲۰ جای دادند. مجله رولینگ استون این آلبوم را در رده هفتم در میان ۵۰ آلبوم برتر سال ۲۰۲۰ و مجله استریوگام این آلبوم را در رده ۲۲ بهترین آلبوم‌های این سال قرار داد. باب دیلن با این آلبوم بازگشت باشکوهی داشت که با آن هم توانست رضایت منتقدان و هم مخاطبان پرشمارش را به دست آورد.

 

به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۳۹۹/۱۱/۰۶

چقدر عالی هست اینجا همه چی قیمت عالی درسته که این آلبومارو میشه تو تورنت و این چیزا پیدا کرد ولی قدرت جستجو و همه چیز اینجا عالیه دستتون درد نکنه حتماً این سایت رو به همه طرفداران موزیک معرفی خواهم کرد

۱۳۹۹/۱۱/۰۶

از اینکه همراه ما هستید و تونستیم رضایتتون رو جلب کنیم خوشحالیم.

محصولات مرتبط
آلبوم Bob Dylan اثر Bob Dylan
Bob Dylan
آلبوم O اثر Damien Rice
Damien Rice
آلبوم A Celtic Collection اثر Various Artists
Various Artists
آلبوم Saltwater اثر Dan Michaelson
Dan Michaelson
آلبوم Redemption اثر Joe Bonamassa
Joe Bonamassa
آلبوم A Kind of Sound اثر Mimmo Langella
Mimmo Langella
آلبوم Auberge اثر Chris Rea
Chris Rea
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند