دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Unobscured, Season 2 اثر Chad Lawson
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 15
2019
رتبه آلبوم در allmusic
N/A
رتبه آلبوم در Discogs
N/A
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.6/5
1
I Left You a Note (Season 2 Theme)
2
Blackwater Pond
3
Inventionary
4
Signed, Dearly
5
Underneath
6
Meddling Affairs
7
Something in the Way
8
Leah's Old Piano
9
Every Story Has Its Place
10
I Solemnly Swear
11
A Slight Chill
12
Peeling Back the Curtain
13
Amiss in Hopedale
14
An Old Story
15
It Was Early

چاد لاوسون - موسیقی متن پادکست بی‌پرده، فصل دوم

Chad Lawson - Unobscured, Season 2

آلبوم موسیقی متن پادکست بی‌پرده، فصل دوم Unobscured, Season 2 اثری از چاد لاوسون Chad Lawson آهنگساز برجسته و پیانیست توانمند است. او یکی از نام‌های مطرح موسیقی نئوکلاسیک دنیای معاصر است که آثارش همواره با استقبال گسترده‌ای مواجه شده است. فصل اول پادکست بی‌پرده در سال ۲۰۱۹ با اقبال عمومی بسیار خوبی مواجه شد و آرون مانکه Aaron Mahnke تهیه‌کننده و همکارانش اکنون با دومین قسمت از این پادکست بازگشته‌اند. همان‌طور که پیش از معرفی آلبوم موسیقی متن پادکست اول گفته شد، آرون مانکه تهیه‌کننده پادکستی که به روایت جریان‌ها، رخدادهای خاص و عجیب تاریخی می‌پردازد.

تیم سازنده پادکست بی‌پرده در قسمت دوم به سراغ جنبش معنویت‌گرایی، ریشه‌ها و تاثیر و پی‌آمدهایی که این جنبش بر خلاف نامش در دنیای معاصر گذارده و می‌گذارد، رفته است. این جنبش که ریشه‌های آن به سال‌های ۱۸۴۰ تا ۱۸۵۰ میلادی در محدوده شهر نیویورک می‌رسد. عقیده این گروه آن است که روح مردگان توانایی و علاقه دارند تا با زندگان ارتباط برقرار کنند. آرون مانکه در قسمت جریان این عقیده را تا به امروز دنبال کرده است و از زوایای مختلف مورد بررسی قرار داده است. چاد لاوسون به عنوان آهنگساز شماره دوم این پادکست بار دیگر توانسته نقش مهم آهنگسازی را به خوبی ایفا کند. برخلاف قسمت اول که روایتی از یک رخداد تاریخی بود، این پادکست روایتی از یک جریان و جنبش است که هنوز هم پابرجا و اثر آن مشهود است. به همین سبب موسیقی این آلبوم از فضای استاتیک آلبوم قبلی فاصله گرفته است و پیچیده‌تر و سیال‌تر شده است. به مانند گذشته در این آلبوم موسیقی بی کلام شنونده اثری هستیم که پیانو نقشی اساسی دارد و موسیقی امبینت و سازهای زهی آن را همراهی می‌کنند. چاد لاوسن در آلبوم Unobscured, Season 2 با خلق یک موسیقی عمیق و در عین حال گیرا، توانسته اثری خلق کند که به خوبی با فضای روایی این پادکست که از دل تاریخ آغاز می‌شود و تا به امروز ادامه پیدا می‌کند، همراهی داشته باشد.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۹/۲۷
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
از همین هنرمند :
از همین سبک :
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :