دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم The Air We Breathe اثر Da Voile
سبک : Post-Rock - Rock -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 8
2020
رتبه آلبوم در allmusic
N/A
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.8/5
1
Remembrance
2
Tearful Train Passenger
3
This Trees Talking About Youth
4
You're My Sun. Then and Now. Forever
5
Scraps of Melted Dreams
6
Our Romantic Summer Wood
7
My First Ever Warm Cup of Sadness
8
Under a Little Canopy

هوایی که در آن نفس می‌کشیم، اثری روایتگر و اتمسفریک از پروژه دا وویل

Da Voile - The Air We Breathe

آلبوم پست راک هوایی که در آن نفس می‌کشیم The Air We Breathe اثری از پروژه موسیقی دا وویل Da Voile است. یوگنی شکوچیخین Evgeny Schekochikhin این پروژه را در سال ۲۰۱۵ آغاز کرد و توانسته تحسین‌های زیادی از مخاطبان موسیقی در نقاط مختلف دنیا به دست آورد. The Air We Breathe نهمین آلبوم استودیویی این هنرمند است که با فاصله یک ساله نسبت به آلبوم درخشان یاس بنفش روی صفحات دفتر خاطرات Lilac on the Diary's Pages منتشر شد.

بشر از همان روزهایی که در غار می‌زیست تا به امروز همواره خواسته تا به روش خود، داستان زندگی را برای دیگران روایت کند. سنگ‌نگاره‌ها تا نگاره‌ها و تندیس‌ها و کتاب‌های فلسفی و ادبی، روایتی از تجربیات و رخدادهایی است که انسان‌ها در زندگی با آن روبه‌رو می‌شوند و چگونگی تعامل آن‌ها با این موضوعات است. داستان تجربیات زیسته و رخدادهای با مقدمه و بدون مقدمه‌ای که هر روزه با آن مواجه می‌شود. داستان اتفاقاتی که در حین تنفس برای انسان‌ها رقم می‌خورد و به طول خلاصه داستان آن‌چه او در هوایی که در آن نفس می‌کشد با آن مواجه می‌شود.

پست راک همواره به عنوان سبکی با ساختار سینمایی که به خوبی می‌تواند روایت‌گر داستان‌ها و قصه‌ها باشد، شناخته شده است. این سبک نمودی از موسیقی اتمسفریک است که در عین مینیمال بودن از پیچیدگی‌های زیادی برخوردار است. این سبک مخاطب را در فضای موسیقی به پرواز در می‌آورد و برای او داستان‌های مختلفی را روایت می‌کند. نقطه اتکای یوگنی شکوچیخین و پروژه موسیقی Da Voile نیز همین جا است. این چندنواز چیره‌دست با استفاده از توانایی‌های خود در نوازندگی و آهنگسازی و همچنین ساختار سبک پست راک، آثاری ارائه می‌دهد که مخاطب را در فضای موسیقی حل می‌کند. این آلبوم موسیقی بی کلام روایتی از یادبودها، جدایی‌ها، روزگار از دست‌رفته، مهر و محبت خانوادگی، رویای بی سرانجام، عاشقانه‌ها، غم‌ها، خستگی و احساسات دیگری است که انسان‌ها در طول زندگی و در حین تک تک دم‌ها و بازدم‌ها با آن مواجه می‌شوند. دا وویل در طول مسیر پنج ساله خود، همواره رو به پیشرفت بوده است و آلبوم به آلبوم این تکامل ساختاری در آثار این هنرمند مشهودتر شده است. آلبوم  نمود دقیقی از تکامل موسیقی این پروژه و این هنرمند است که می‌تواند مخاطبان موسیقی از هر سبکی را به خود جذب کند.

 

به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۳۹۹/۰۹/۰۴

میشه بقیه آلبوم‌های da voile رو هم بذارید لطفا؟ یه آلبوم جدید هم 4 دسامبر میده که اگه اونم بذارید خیلی خیلی خوب میشه.

۱۳۹۹/۰۹/۰۴

بله، آلبومای کامل این گروه رو در آینده به سایت اضافه خواهیم کرد.

محصولات مرتبط
آلبوم DEMO اثر Glasswalls
Glasswalls
آلبوم The Earth Is Not a Cold Dead Place اثر Explosions in the Sky
Explosions in the Sky
آلبوم We Are Trees اثر The Last Sighs of the Wind
The Last Sighs of the Wind
آلبوم SYML اثر SYML
SYML
آلبوم Soft Rock - Ultimate 70s اثر Various Artists
Various Artists
آلبوم Ayrilik Zamansiz Gelir اثر Barış Akarsu
Barış Akarsu
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند