دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Godspeed You! Black Emperor Discography اثر Godspeed You! Black Emperor (GY!BE)
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 8
تعداد آهنگ : 38
1994-2021
رتبه آلبوم در allmusic
N/A
رتبه آلبوم در Discogs
N/A
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
N/A
Disc 1 :
1
The Dead Flag Blues
2
East Hastings
3
Providence
Disc 2 :
1
Moya
2
Blaise Bailey Finnegan III
Disc 3 :
1
Storm
2
Static
3
Sleep
4
Like Antennas to Heaven…
Disc 4 :
1
09-15-00
2
09-15-00 (Cont.)
3
Rockets Fall on Rocket Falls
4
Mother...=Redeemer
5
Mother...=Rdeemer (Cont.)
Disc 5 :
1
Mladic
2
Their Helicopters Sing
3
We Drift Like Worried Fire
4
Strung Like Lights at Thee Printemps Erable
Disc 6 :
1
Peasantry Or ‘Light! Inside of Light!’
2
Lambs’ Breath
3
Asunder, Sweet
4
Piss Crowns Are Trebled
Disc 7 :
1
Undoing a Luciferian Towers
2
Bosses Hang, Part I
3
Bosses Hang, Part II
4
Bosses Hang, Part III
5
Fam/Famine
6
Anthem For No State, Part I
7
Anthem For No State, Part II
8
Anthem For No State, Part III
Disc 8 :
1
Military Alphabet (Five Eyes All Blind) [4521.0kHz 6730.0kHz 4109.09kHz]
2
Job's Lament
3
First of the Last Glaciers
4
Where We Break How We Shine (Rockets For Mary)
5
Fire at Static Valley
6
“Government Came” (9980.0kHz 3617.1kHz 4521.0 kHz)
7
Cliffs Gaze / cliffs’ Gaze at Empty Waters’ Rise / Ashes to Sea Or Nearer to Thee
8
Our Side Has to Win (For D.H.)

مجموعه کامل آثار گروه گادسپید یو! بلک امپرور

Godspeed You! Black Emperor Discography

دیسکوگرافی گروه گادسپید یو! بلک امپرور Godspeed You! Black Emperor Discography مجموعه کامل آثار عرضه‌شده این گروه بزرگ و جریان‌ساز تاریخ موسیقی است. پست راک سبکی محبوب و پرطرفدار است و بسیاری از علاقه‌مندان موسیقی حتی اگر به صورت حرفه‌ای دنبال‌کننده آن نباشد؛ اما از شنیدن آن لذت می‌برند. این به نسبت دیگر سبک‌های قدمت چندان طولانی ندارد و برای رسیدن به ریشه‌های آن باید به کمی بیش از سه دهه پیش رجوع کرد. گروه‌هایی چون تاک تاک Talk Talk ساختار اولیه این سبک را شکل دادند و گروه‌های دیگر آن را ادامه دادند؛ اما گروه‌هایی هم بودند که باعث هویت یافتن آن به عنوان یک سبک خاص و متمایز شدند و جریان اصلی آن را شکل دادند و GY!BE یکی از این گروه‌ها است.

این گروه کار خود را از سال ۱۹۹۴ آغاز کرد و پس از چند سال کار، با همان آلبوم اولش نشانه‌های تمایز خود نسبت به دیگر گروه‌ها را به معرض نمایش گذارد. این آلبوم F# A# ∞ به خوبی ساختار تجربی و خاص کاری این گروه را به معرض نمایش گذارد. ۲ سال بعد اولین و تنها ای‌پی این گروه با نام اسلو رایوت فور نیو زیرو کانادا Slow Riot For New Zero Kanada در سال ۱۹۹۹ منتشر شد و در آن شاهد ارتقای سطح کیفی و هنری کار این گروه کانادایی هستیم. امتیازات خوب این ای‌پی، گواه خوبی از پیشرفت فنی این گروه در طول دو سال است. در نهایت به سال ۲۰۰۰ می‌رسیم، سالی که یکی از شاهکارهای سبک پست راک منتشر شد. پس از ۶ سال فعالیت و انتشار یک آلبوم استودیوی و یک ای‌پی، اکنون نوبت به درخشش ابدی یک آلبوم درخشان رسیده است. در این سال آلبوم مشت‌های لاغر خود را همچون آنتن رو به آسمان بلند کنید Lift Your Skinny Fists Like Antennas to Heaven منتشر شد و بدل به یک معیار کیفی برای سبک پست راک شد. این آلبوم درخشان‌ترین ساخته این گروه و یکی از برترین ساخته‌های پست راک تاریخ موسیقی است. آلبوم LYSLAtH با فضای چندوجهی و خاصی که ارائه کرد، سال‌های طلایی پست راک را آغاز کرد و گروه گادسپید یو! بلک امپرور را به یکی از شاخص‌ترین گروه‌های فعال کانادایی بدل کرد و انتظارات از آن‌ها را بسیار بالا برد. آلبوم سوم آن‌ها Yanqui U.X.O. بود که در سال ۲۰۰۲ منتشر شد که اگرچه درخشش آلبوم قبلی را نداشت؛ اما همچنان اثری قابل اعتنا و سزاوار توجه بود. آللویا! خم نشو! صعود کن! Allelujah! Don't Bend! Ascend! پس از یک وقفه طولانی یازده ساله در فعالیت این گروه کانادایی در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و نشان داد که این وقفه طولانی، خللی در توانایی آن‌ها در خلق آثاری شنیدنی کم نکرده است. پس از وقفه طولانی که با انتشار آلبوم A!DB!A! گروه بار دیگر روند انتشار آلبوم‌های خود را از سر گرفت و آلبوم جدایی، شیرینی و پریشانی دیگر Asunder, Sweet and Other Distress به عنوان پنجمین آلبوم آن‌ها، در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و از آن می‌توان به عنوان ادامه‌ای بر آلبوم قبلی یاد کرد. ششمین آلبوم آن‌ها لوسیفرین تاورز Luciferian Towers بود که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و آن را می‌توان گامی رو به جلو نسبت به آلبوم قبلی دانست. آلبوم هفتم گروه Godspeed You! Black Emperor، G_d's Pee AT STATE'S END! در سال ۲۰۲۱ منتشر شد و بار دیگر علاقه‌مندان پست راک را پس از ۴ سال به وجد کافی از شنیدن یک اثر اتمسفریک دقیق و ظریف رساند.

گروه‌هایی چون گروه Godspeed You! Black Emperor از نام‌های خاص دنیای موسیقی هستند که با شنیدن آثار آن‌ها به خوبی می‌توان چگونگی شکل‌گیری و محبوبیت یک سبک را درک کرد. این گروه همواره پیشرو با آثار درخشان خود توانسته در زمره یک هنرمند مولف جریانی در عالم هنر به راه بیندازد و به همین دلیل است که شنیدن ساخته‌های آن‌ها برای آشنایی برای سبک پست راک امری لازم است.

به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
آلبوم Obi اثر Kafabindünya
Kafabindünya
آلبوم Tollinghurst اثر Reigns
Reigns
آلبوم Entropy اثر Felperc
Felperc
آلبوم In Rainbows اثر Radiohead
Radiohead
آلبوم Maar اثر The Evpatoria Report
The Evpatoria Report
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند