دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Rebuilding Paradise اثر Hans Zimmer
سبک : Soundtrack - Film Score -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 9
2020
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.6/5
1
Rebuilding Paradise
2
Day of Fire
3
One Year Anniversary
4
Return to Ashes
5
Fire Reunited Family
6
Aftermath
7
We're Coming Back
8
Memorial
9
Love of the Land

موسیقی متن مستند بازسازی بهشت اثر هانس زیمر و لورن بالف

Hans Zimmer - Rebuilding Paradise

آلبوم موسیقی متن مستند بازسازی بهشت Rebuilding Paradise اثری از هانس زیمر Hans Zimmer در همکاری با لورن بالف Lorne Balfe است. این دو آهنگساز آلمانی و اسکاتلندی سابقه طولانی همکاری در ساخت موسیقی متن فیلم‌های سینمایی و بازی‌های ویدئویی را در کارنامه دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به رمز داوینچی The Da Vinci Code، تلقین Inception، ندای وظیفه: جنگ‌آوری نوین ۲ Call of Duty: Modern Warfare 2، ماوراء: دو روح Beyond: Two Souls و فیفا ۱۹ FIFA 19 اشاره کرد. موسیقی متن بازسازی بهشت یکی دیگر از سلسله همکاری‌های پرتعداد و موفق این دو هنرمند است.

این مستند روایتی است از بازسازی کالیفرنیا پس از آتش‌سوزی عظیم سال ۲۰۱۸ که از آن به عنوان یکی از بزرگ‌ترین آتش‌سوزی‌های تاریخ بشریت یاد می‌شود و ۸۵ نفر را به کام مرگ کشید، ۵۰ هزار نفر را بی‌خانمان کرد و وسعتی نزدیک به ۸۰۰ هزار هکتار را به نابودی کشاند و ضرر هنگفت ۲۶ میلیارد دلاری را به منطقه تحمیل کرد. ران هاوارد Ron Howard (کارگردان فیلم‌هایی چون رمز داوینچی، فرشتگان و شیاطین Angels & Demons و جهنم Inferno) کارگردانی این مستند را بر عهده دارد. با اوج گرفتن بیش از پیش بحران اقلیمی و سایه افکندن گرمایش زمین، بشر بیش از هر زمانی به مواجهه با تاثیرات مخرب سبک زندگی خود رفته است. آتش‌سوزی‌های عظیمی که ناشی از خشکی بیش از حد است، یکی از این پی‌آمدها است. حجم عظیم آتشی که در سال ۲۰۱۸ بخش‌های زیادی را به خاکستر بدل کرد و بیش از پیش این هشدار را علنی کرد. در پی این وقایع، صنایع رسانه‌ای هر چند بسیار دیر به اهمیت این بحران می‌پردازند و بازسازی بهشت اگرچه مستقیما به این موضوع نمی‌پردازد و هدف آن بیشتر تلاش گروه‌های مختلف برای بازسازی این منطقه است، اما در دل خود حاوی پیام تاثیر آتش‌سوزی‌های این چنینی و عوامل موثر بر آن است.

این مستند چندمین همکاری ران هاوارد با هانس زیمر و لورن بالف است. زیمر در این فیلم وظیفه نوشتن تم اصلی را بر عهده دارد و آهنگسازی بر عهده بالف قرار دارد. این رویه در بسیاری از دیگر همکاری‌های این دو هنرمند تکرار شده است. موسیقی متن این مستند نمود دیگری از توانایی‌های این دو آهنگساز در ساخت آثاری است که همچنان و پس از سال‌های همکاری، رنگ تکرار به خود نمی‌گیرد. موسیقی بی کلام این مستند، فضایی سیال دارد و در مسیر حرکت از نقطه ابتدایی به انتهای آن، همچون جریان پویایی از ابتدا تا انتها فضای دراماتیک خود را حفظ می‌کند و با روشنی‌ها و تاریکی‌های فیلم همراه است و حرکت می‌کند. مخاطب از ابتدای آلبوم تا پایان، شنونده یک موسیقی ادامه‌دار است که قطعات در عین استقلال، به هم مرتبط هستند. ساختار جز به کل و کل به جز آلبوم Rebuilding Paradise ، مخاطب را با اثری مواجه می‌کند که از آن می‌توان به عنوان یک آلبوم کلاسیک مدرن بی کلام جذاب نیز یاد کرد. موسیقی امبینت همچون اهرمی برای ایجاد گیرایی بیشتر، نقشی زمینه‌ای در موسیقی متن این آلبوم دارد و همراهی با صدای ویولنسل Peter Gregson از این آلبوم اثری ساخته است که مخاطب را لحظه اول تا آخر درگیر می‌کند.

 

به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
آلبوم Angels and Demons اثر Hans Zimmer
Hans Zimmer
آلبوم Blade Runner 2049 اثر Hans Zimmer
Hans Zimmer
آلبوم Destiny 2 اثر Various Artists
Various Artists
آلبوم Man with a Movie Camera اثر The Cinematic Orchestra
The Cinematic Orchestra
آلبوم 28 Weeks Later اثر John Murphy
John Murphy
آلبوم Leyla et Majnûn اثر Armand Amar
Armand Amar
آلبوم Tenet اثر Ludwig Göransson
Ludwig Göransson
آلبوم The Blue Planet اثر George Fenton
George Fenton
آلبوم The Mission اثر Ennio Morricone
Ennio Morricone
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند