دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Red Sun Through Smoke اثر Ian William Craig
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 12
2020
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.5/5
1
Random
2
The Smokefallen
3
Weight
4
Comma
5
Condx QRN
6
Mountains Astray
7
Take
8
Last of the Lantern Oil
9
Supper
10
Far and then Farther
11
Open Like a Loss
12
Stories

خورشید سرخ در میان دود، اثری از ایان ویلیام کریگ

Ian William Craig - Red Sun Through Smoke

آلبوم کلاسیک مدرن خورشید سرخ در میان دود Red Sun Through Smoke اثری از آهنگساز پیشروی کانادایی، ایان ویلیام کریگ Ian William Craig است. این هنرمند به واسطه ساختار آثار تجربی و خلاقانه از اعتبار زیادی در دنیای موسیقی برخوردار است. او در آثارش از ادوات غیرمعمول و غیرمرتبط با موسیقی استفاده می‌کند و به همین سبب کمتر هنرمندی را در این سبک می‌توان با اون قیاس کرد.

هجده ماه پس از انتشار آلبوم نگهبان آستانه Thresholder در سال ۲۰۱۸ که او بدون قرارداد با هیچ لیبلی، به صورت فردی و مستقل منتشر کرد، او با RSTS بازگشته است. فضای این آلبوم تغییر محسوسی نسبت به آثار گذشته او در سالیان اخیر دارد و بار دیگر شاهد بازگشت پیانو به عنوان ساز محوری پس از مدت‌ها هستیم. او این آلبوم را در مدتی تهیه کرد که دچار مشکلات روحی و شخصی بود و این عامل تاثیر زیادی در شکل‌گیری این آلبوم داشته است. همچنین فاجعه محیط زیستی که هر روز بیشتر از گذشته محسوس و به چشم می‌آید، در این آلبوم مورد توجه او بوده است. این آلبوم را می‌توان یک اثر شخصی توصیف کرد و در آن تلاش کرده تا دغدغه‌هایی که در آن روزها داشته است، به زبان موسیقی بیان کند. به همین دلیل است که در آلبوم خورشید سرخ در میان دود کمتر از افکت‌های پیچیده و موسیقی چندلایه که وجه معرف آثار او است و پیشتر در آلبومهای موفق دیگرش همچون آلبوم مرکزها Centres شنیده بودیم، استفاده شده است و با موسیقی سرراست‌تری مواجه هستیم، اگرچه افکت‌های مذکور همچنان بخش مهمی از این آلبوم هستند. امتیاز آلبوم هشتم ایان ویلیام کریگ در وب‌سایت متاکریتیک به ۸۰ از ۱۰۰ از میان ۷ نقد رسید که نشان از مقبولیت گسترده و کیفیت قابل قبول او در میان منتقدان دارد. این آلبوم اگرچه با آثار او متفاوت، اما همچنان اثری پیشرو است که سرشار از نکات متمایز و منحصر به فردی است که تنها در آثار این موسیقی‌دان کانادایی در دسترس است.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
آلبوم Music For Magnesium_173 اثر Ian William Craig
Ian William Craig
آلبوم Centres اثر Ian William Craig
Ian William Craig
آلبوم Schneeland اثر Himmelsrandt
Himmelsrandt
آلبوم A Cloudless Universe اثر Jeremiah Pena
Jeremiah Pena
آلبوم Seven Psalms اثر Nick Cave
Nick Cave
آلبوم You Are Not Stone اثر Heather Stebbins
Heather Stebbins
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :