دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Rivers and Streams اثر Lubomyr Melnyk
سبک : Neoclassical - Instrumental -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 6
2015
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.6/5
1
Parasol
2
The Pool of Memories
3
Sunshimmers
4
Ripples in a Water Scene
5
The Amazon: The Lowlands
6
The Amazon: The Highlands

رودخانه‌ها و نهرها، اثری سیال و در جریان از لوبومیر ملنیک

Lubomyr Melnyk - Rivers and Streams

آلبوم نئوکلاسیک رودخانه‌ها و نهرها Rivers and Streams اثری از آهنگساز و نوازنده پیانوی شگفت‌انگیز اکراینی، لوبومیر ملنیک Lubomyr Melnyk است. این هنرمند به واسطه توانایی‌های شگرف در نوازندگی سریع از شهرتی جهانی برخوردار است و از او با لفظ پیامبر پیانو یاد می‌شود. توانایی‌های منحصر به فرد او را در کمتر پیانیستی می‌توان یافت و همین امر او را به شخصیتی ممتاز در دنیای موسیقی بدل کرده است.

رودخانه‌ها و نهرها یکی دیگر از ساخته‌های شگفت‌انگیز او است که نوای قطع‌نشدنی پیانوی او از ابتدا تا انتهای آلبوم مخاطب را در اقیانوسی از جریان‌ها غوطه‌ور می‌کند و به حرکت در می‌آورد. نام آلبوم رود و نهر است، اما بهتر است این آلبوم را به جریان تشبیه کنیم، حرکتی که از لحظه ابتدایی آلبوم آغاز می‌شود و مخاطب را با موج‌های صوتی به این سو و آن سو می‌برد و او را به تجربه رویایی لذت‌بخش یا لذتی رویایی می‌برد. بخش شگفت‌انگیز این آلبوم موسیقی بدون کلام و توانایی لوبومیر ملنیک در پیوستگی ابتدایی و انتهایی و جز از کل است. از حیث تعداد نتی که در آثار او نواخته می‌شود، کمتر هنرمندی را می‌توان با او قیاس کرد. تعدد نت باعث افزایش جزئیات می‌شود و همین جزئیات بالا در عین اجرای تکنیکی در ارتباطی تنگاتنگ با ساختار کلی است که آهنگساز در نظر گرفته است. این آلبوم تجربه‌ای کم‌نظیر و فوق‌العاده از شنیدن تک‌نوازی پیانو است که تنها در آثار چنین هنرمندی می‌توان به آن دست یافت و درآن مخاطب روی جریان‌های پیوسته‌ای سوار می‌شود و به تکاپویی ذهنی می‌افتد.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۷/۲۸
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
از همین سبک :
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :