دنیای موسیقی
منو
نوار جستجو
بازگشت به خانه
جستجو
Nick Cave - Carnage
پخش آلبوم
pause
علاقه مندی
اشتراک گذاری
دانلود
دانلود آلبوم
پخش قطعه
توقف پخش
1
Hand of God
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
2
Old Time
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
3
Carnage
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
4
White Elephant
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
5
Albuquerque
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
6
Lavender Fields
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
7
Shattered Ground
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
8
Balcony Man
افزودن به پلی لیست

کارنج اولین آلبوم استودیویی مشترک نیک کیو و وارن الیس

Nick Cave & Warren Ellis - Carnage

نیک کیو
آشنایی بیشتر و دانلود آلبومهای دیگر این هنرمند در
سال انتشار
انتشار :
2021
کیفیت
کیفیت :
MP3 320kbps
تعداد آلبوم
تعداد آلبوم :
1
تعداد آهنگ
تعداد آهنگ :
8
سبک‌های آلبوم :

آلبوم آرت راک کارنج Carnage اثری حاصل همکاری دو هنرمند توانمند، نیک کیو Nick Cave و وارن الیس Warren Ellis است. این دو جدا از فعالیت فردی، سابقه طولانی همکاری در ساخت موسیقی متن دارند و همچنین نزدیک به سه دهه است که در گروه نیک کیو اند د بد سیدز Nick Cave and the Bad Seeds همکاری دارند. نیک کیو فردی است که نیازی به معرفی ندارد و با قاطعیت می‌توان گفت در طول دوران طولانی فعالیتش، همواره هنرمندی بوده است که با آثارش مخاطبان را به تحسین وا داشته است و وارن الیس نیز با سبقه طولانی و درخشان همکاری با گروه‌های متعدد، به عنوان هنرمندی توانمند و چندوجهی شناخته می‌شود.

آلبوم Carnage اولین همکاری دو نفره آن‌ها با هدفی غیر از ساخت موسیقی متن است. این آلبوم تماما در مدت خانه‌مانی و همه‌گیری بیماری کووید ۱۹ ضبط شده است. شگفتی، اولین چیزی است که پس از مواجهه با این آلبوم بروز می‌کند. طرفداران موسیقی طیف‌های متنوعی دارند که به بنا به روحیات و موقعیت به سبک و حالت خاصی از موسیقی گرایش پیدا می‌کنند، اما هر کسی که موسیقی بخشی از زندگی‌اش را تشکیل بدهد، به خوبی کیفیت نهفته موسیقی جدا از سبکی که علاقه دارد را متوجه می‌شود. آن‌چه آلبوم مشترک نیک کیو و وارن الیس در مواجهه اول به همراه دارد، شگفتی ناشی از کیفیت و ظرافت متفاوت و ساختار گیرای اولین آلبوم استودیویی آن‌ها است. با قاطعیت بالایی می‌توان گفت که این شگفتی در طول کل آلبوم ادامه می‌یابد و شنونده در سرتاسر آلبوم این حس ادامه‌دار را با خود همراه دارد. منتقدان نیز همچون مخاطبان اصلی موسیقی، از این آلبوم شگفت‌زده شدند که نمود مشخص آن را می‌توان در امتیاز بسیار خوب ۹۲ از ۱۰۰ آن در متاکریتیک دید. ممکن است فردی به موسیقی نیک کیو علاقه‌مند باشد یا نباشد، ممکن است از سبک موسیقی او را دوست داشته باشد یا نداشته باشد، اما با هر گرایشی از موسیقی نمی‌توان کیفیت، تکنیک و ظرافت نهفته در این آلبوم را انکار کرد.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۹/۲۲
نظرات کاربران
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
0:00
0:00
play pause
loading spinner
play target
تازه‌های مجله دنیای موسیقی :
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
دنیای موسیقی
بازگشت
سبک‌های موسیقی
بازگشت
حس و حال
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :