دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Oscillation اثر Oh Hiroshima
سبک : Post-Rock - Rock -
فرمت : mp3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 7
2019
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.6/5
1
Neu
2
A Handful of Dust
3
Simulacra
4
Moderate Spectre
5
Darkroom Aesthetics
6
In Solar
7
Molnet

تپش، اثری رویاپردازانه، عمیق و روایی از گروه اوه هیروشیما

Oh Hiroshima - Oscillation

آلبوم پست راک تپش Oscillation اثری از گروه سوئدی مشهور اوه هیروشیما Oh Hiroshima است. این بند یکی از مطرح‌ترین گروه‌های سبک پست راک است که طرفداران پرشماری در سرتاسر دنیا دارد. پس از وقفه ۴ ساله و انتظار طولانی هواداران برای انتشار آلبوم جدید این گروه تحسین‌شده، در ادامه انتشار آلبوم‌های مورد انتظار از گروه‌های مشهور، آلبوم جدید این گروه منتشر شد و انتظار هواداران پرشمار این گروه به انتها رسید. در این آلبوم بار دیگر شنونده همان المان‌هایی که از یک گروه مطرح انتظار می‌رود، هستیم و موسیقی انتزاعی و اتمسفریک این گروه بار دیگر المان‌های تحسین‌برانگیز این سبک را به یاد مخاطبانش آورد. در این آلبوم به اقتضای سال بیش از پیش از المان‌های موسیقی الکترونیک بهره گرفته شده است و همین امر به ذهنی شدن بیشتر موسیقی کمک کرده است. موسیقی پویا، پرشور و پرانرژی آلبوم تپش را به اثری شاخص در سبک پست راک بدل کرده است که می‌تواند علاقه‌مندان این سبک و به بیان بهتر هر مخاطب موسیقی را برآورده کند. Oscillation بازگشت دوباره المان‌های رویاپردازانه پست راک اوایل هزاره سوم در انتهای دهه دوم این هزاره است.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۳۹۸/۰۸/۲۴

بسیار عالی...واقعا دستتون ممیزه، انتخاب هاتون حرف نداره...ممنون...

۱۳۹۸/۰۸/۲۴

خیلی لطف دارید. واقعا ممنونم که سایت ما رو انتخاب کردید و دنبال می‌کنید و مثل همیشه با پیام‌های دلگرم‌کننده ما رو خوشحال می‌کنید.

محصولات مرتبط
از همین سبک :
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :