دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Gears of War 4 اثر Ramin Djawadi
سبک : Soundtrack -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 23
2016
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.3/5
1
Prologue
2
Anvil Gate
3
The Raid
4
Main Theme
5
In and Out
6
A Few Snags
7
Taken
8
The Grave
9
The Prodigal Son
10
The Great Escape
11
Almost Midnight
12
Night Terrors
13
At the Doorstep
14
Rise of the Swarm
15
Cathedral of Pods
16
Do Not Go Gentle
17
Windflare
18
Out of the Hive
19
Recovery
20
The Storm
21
DB Returns
22
Finale
23
A Nightmare Reborn

موسیقی متن بازی ویدئویی چرخ‌دنده‌های جنگ ۴، اثر رامین جوادی

Ramin Djawadi - Gears of War 4

آلبوم موسیقی متن بازی ویدئویی چرخ‌دنده‌های جنگ ۴ Gears of War 4 اثری از رامین جوادی Ramin Djawadi آهنگساز پرآوازه آلمانی-ایرانی است. او با ساخت موسیقی متن مجموعه تلویزیونی بازی تاج و تخت Game of Thrones به شهرت زیادی رسید و نام خود را به عنوان یکی از آهنگسازان بزرگ دنیای سینما و تلویزیون مطرح کرد. این هنرمند سابقه آهنگسازی برای بازی‌های ویدئویی را نیز دارد و پیش از این آهنگسازی برای بازی‌هایی چون مدال افتخار  Medal of Honor و سیستم شاک ۲ System Shock 2 آهنگسازی کرده بود. سری چرخ‌دنده‌های جنگ یک بازی شوتر سوم شخص انحصاری برای کنسول XBOX مایکروسافت است و بازیکنان و طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا دارد.

آهنگساز شماره اول این بازی کوین ریپل Kevin Riepl بود و شماره دوم و سوم آن را استیو یابلانسکی Steve Jablonsky آهنگسازی کرد. رامین جوادی جایگزین یابلاسنکی شد و همکاری موفقی با این تیم داشت، امری که منجر به ادامه همکاری در شماره پنجم این بازی شد. او در این سال‌ها با موسیقی متن بازی تاج و تخت شناخته شده بود و در این آلبوم تلاش مشهودی کرد تا از زیر سایه این ساخته خود بیرون بیاید. موسیقی او در این آلبوم ارکسترال است، اما سازهای کوبه‌ای نقش بسیار زیادی در آن دارند، اتفاقی که تفاوت این آلبوم موسیقی با بسیاری از آثار او است. بازی چرخ‌دنده‌های جنگ فضایی تاریک، حماسی و پر از نبرد دارد و به همین علت است که استفاده از سازهای کوبه‌ای اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. او به خوبی با خلق تم‌های مدرن و آخرالزمانی، فضای سنگین، موسیقی را با فضای سنگین داستان همراه کرده است و آشوب و اضطراب جاری را به خوبی به بیننده و شنونده منتقل کرده است. رامین جوادی در آلبوم Gears of War 4 اثری ارائه داده است که به خوبی با فضای نبردها و داستان بازی همراهی می‌کند و نقش بسیار مهمی در همراه کردن بازیکن با جریان جاری بازی دارد.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۹/۱۱
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
از همین هنرمند :
از همین سبک :
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :