دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Lonerism اثر Tame Impala
سبک : Psychedelic Rock - Rock -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 12
2012
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
N/A
0:00
0:00
1
Be Above It
2
Endors Toi
3
Apocalypse Dreams
4
Mind Mischief
5
Music to Walk Home By
6
Why Won't They Talk to Me?
7
Feels Like We Only Go Backwards
8
Keep on Lying
9
Elephant
10
She Just Won't Believe Me
11
Nothing That Has Happened So Far Has Been Anything We Could Control
12
Sun's Coming Up

تنهایی‌گرایی، اثری تحسین‌شده از تیم ایمپالا

Tame Impala - Lonerism

آلبوم سایکدلیک راک تنهایی‌گرایی Lonerism اثری از پروژه موسیقی موفق تیم ایمپالا Tame Impala است. کوین پارکر Kevin Parker موسس این پروژه است و با اولین آلبومش در سال ۲۰۱۰ توانست به عنوان هنرمندی ممتاز و متفاوت مطرح شود که انتظارات بسیار زیادی از او می‌رود.

دو سال پس از آلبوم موفق InnerSpeaker، او با دومین آلبومش بازگشت تا موفقیت خود را تکرار کند. با قاطعیت بسیار زیادی می‌توان گفت که او در آلبوم دوم، چند گام رو به جلو رفته است و به چیزی فراتر از موفقیت اولیه خود رسیده است. این آلبوم از همه جهات پیشرفت محسوب می‌شود و امتیاز ۸۸ از ۱۰۰ در متاکریتیک یکی از نمودهای آن است. تمامی قطعات این آلبوم توسط شخص کوین پارکر نوشته، اجرا، ضبط و تهیه شده‌اند. در این آلبوم او با استفاده بیشتر از صدای سینتی‌سایزر و سمپل‌ها به جای گیتار، قدمی رو به جلو برداشت و تلاش کرد تا علاقه خود به موسیقی پاپ را با فضای سایکدلیک Lonerism ترکیب کند.

تحسین‌هایی که از او به واسطه آلبومش اولش به عمل آمده بود، در این آلبوم به اوج خود رسید و علاوه بر کسب امتیازهای بسیار خوب در فهرست بسیاری از مراجع به عنوان یکی از بهترین آلبوم‌های سال معرفی شد. NME، رولینگ استون Rolling Stone، فیلتر Filter، اوربان آوتفیفترز Urban Outfitters این آلبوم را به عنوان بهترین آلبوم فهرست خود انتخاب کردند و پیچفورک Pitchfork، گاردین The Guardian، استریوگام Stereogum، آنکات Uncut، موجو Mojo، آلمیوزیک AllMusic، کلش Clash، کانسکوئنس آف ساوند Consequence of Sound و ... آن را به عنوان یکی از بهترین‌های ۲۰۱۲ معرفی کردند. پیچفورک آلبوم دوم پروژه Tame Impala را در رده ۷ برترین آلبوم‌های دهه قرار داده است. همچنین جایزه بهترین آلبوم سال استرالیا به Lonerism اختصاص داده شد و همچنین نامزد دریافت جایزه گرمی  بهترین آلبوم آلترناتیو شد. این آلبوم از نظر تجاری نیز موفقیت بزرگی بود و توانست در فهرست کشورهای زیادی از جمله سوئیس، سوئد، هلند، فرانسه، استرالیا، بریتانیا و آمریکا در میان آثار پرفروش قرار گیرد. کوین پارکر و پروژه تیم ایمپالا در دومین گام نشان دادند که می‌توانند مرزهای موفقیت را به عقب برانند و تا محدوده‌ای که بتوانند در گستره دنیای موسیقی به حرکت رو به جلوی خود ادامه خواهند داد.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۹/۱۵
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
آلبوم Currents اثر Tame Impala
Tame Impala
آلبوم InnerSpeaker اثر Tame Impala
Tame Impala
آلبوم The Slow Rush اثر Tame Impala
Tame Impala
آلبوم Ancient Astronauts اثر Motorpsycho
Motorpsycho
آلبوم From Ruins اثر Tom Adams
Tom Adams
آلبوم Corpse Flower اثر Mike Patton
Mike Patton
آلبوم Circuits اثر The Abyss Inside Us
The Abyss Inside Us
آلبوم The Myth of the Mostrophus اثر Ryo Okumoto (奥本亮)
Ryo Okumoto (奥本亮)
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :