دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Into the Ivory Tower اثر The Allstar Project
سبک : Post-Rock - Rock -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 8
2011
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
5/5
1
Neighbour of the Beast
2
Off Axis
3
Alignment
4
Shifting Poles
5
Advent
6
Pyramidal
7
Not All a Dream
8
Light For a Thousand Nights

به سوی برج عاج، موسیقی پست راک درخشان گروه پروژه آل استار

The Allstar Project - Into the Ivory Tower

آلبوم پست راک به سوی برج عاج Into the Ivory Tower اثری درخشان و ماندگار از گروه کم‌کار و گزیده‌کار پروژه آل استار The Allstar Project است. این پروژه کار خود را از سال ۲۰۰۱ آغاز کرد و تا سال ۲۰۱۱ تنها دو آلبوم منتشر کرد و پس از آن نیز انتظارات هواداران برای انتشار آلبوم جدید، بی‌پاسخ مانده است. این گروه حاصل همکاری مجموعه‌ای از هنرمندان فعال در دیگر گروه‌ها است که نتیجه این فعالیت مشترک، خلق این گروه کم‌نظیر در دنیای موسیقی است.

آلبوم Into the Ivory Tower دومین آلبوم استودیویی این گروه است. برج عاج که عموما در مورد فلسفه به کار می‌رود، بیشتر به نقطه و حالتی گفته می‌شود که اندیشمندان در آن به پژوهش و تفکر در باب اموری ورای امور روزمره و عملی می‌پردازند و مباحث انتزاعی و ذهنی در آن مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد. در میان نام‌های پرآوازه پست راک کمتر از The Allstar Project نام برده شده است که شاید دلیل آن کم‌کاری آن‌ها باشد؛ اما اگر همین یک آلبوم را مبنای کار آن‌ها قرار دهیم، بدون شک می‌توان آن‌ها در میان برترین گروه‌های این سبک جای داد. موسیقی این آلبوم سرشار از فراز و فرودهای پرانرژی و متنوع و خلاقانه است و مخاطب خود را در طول آلبوم لحظه‌ای به خود وا نمی‌دارد و در هر لحظه او را از سویی به سوی دیگر می‌برد و در فضای انتزاعی موسیقی، قوه تخیل او را به پویایی درمی‌آورد. آلبوم به سوی برج عاج روایتی سینمایی، تخیلی و شگفت‌انگیز از سفر به دنیای ذهن است. شنونده در هر لحظه این آلبوم باید این انتظار را بکشد که موسیقی او را به شگفتی و اعجاب درآورد. این گروه با این آلبوم به خوبی نشان می‌دهد که چرا نام آن پروژه ستارگان است و به درستی می‌توان از این آلبوم به عنوان ستاره‌ای ازلی و خاموشی‌ناپذیر در جریان جاری موسیقی پست راک یاد کرد.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۷/۲۲
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۳۹۹/۰۵/۰۲

واقعا آلبوم زیبایی بود. اگر امکانش هست اولین آلبوم این گروه رو هم در سایت وزینتون قرار بدید دانلود کنیم. با تشکر.

۱۳۹۹/۰۵/۰۲

سلام، خوشحالیم که پسندیدید. این آلبوم فوق‌العاده است. ممنون از پیشنهادتون، سعی می‌کنیم در اسرع وقت آلبوم Your Reward... A Bullet رو به سایت اضافه کنیم.

۱۳۹۹/۰۳/۱۴

این گروه با این عظمت ، چرا اینهمه کم کار !؟ البته همین کم کار بودن شاید در فلسفه کاری گروه نهفته باشه . باور کنید خیلی استثنایی بود فضای موسیقی این آلبوم. تشبیه جنابعالی در معرفی آلبوم واقعن ستودنی بود . من که واقعن خیلی بالا پایین شدم و در آخر مات و مبهوت فقط به صفحه ی گوشی نگاه میکردم. البته با صدای بلند و خوب خواهم شنید . سر فرصت .

۱۳۹۹/۰۳/۱۶

سلام و وقت شما به خیر. واقعا این آلبوم عجیب و تحسین‌برانگیزه. خود من هم در عجبم که چرا این‌قدر دیر با این گروه آشنا شدم و به بزرگی این گروه پی بردم. بی‌نهایت خوشحالم که تونستیم موجب رضایت شما بشیم.

۱۳۹۹/۰۳/۱۴

خیلی خارق العاده و مهیج و شورآفرین شروع میشه. با ریتم کوبشی و بسیار بسیار نافذ . خیلی خیلی لذت بردیم. دانلود شد . چقدر این کار با روحیات و ذهنیات من منطبق هستش . بسیار ممنونم.

۱۳۹۹/۰۳/۱۴

خیلی عالی و مهیج شروع میشه . با یک ضرب آهنگی به سلیقه ی من خیلی نزدیکه . کوبشی و با صداهای فوق العاده سنگین و گیرا. واقعن ممنونم.

۱۳۹۹/۰۳/۱۴

بسیار تحسین برانگیز . چقدر صداها و ریتم گوش نوازی داره این آهنگ . مثل یک خواب می مونه .

محصولات مرتبط
از همین سبک :
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :