دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم 1917 اثر Thomas Newman
سبک : Soundtrack - Film Score -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 19
2019
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.5/5
1
1917
2
Up the Down Trench
3
Gehenna
4
A Scrap of Ribbon
5
The Night Window
6
The Boche
7
Tripwire
8
A Bit of Tin
9
Lockhouse
10
Blake and Schofield
11
Milk
12
Écoust-Saint-Mein
13
Les Arbres
14
Engländer
15
The Rapids
16
Croisilles Wood
17
Sixteen Hundred Men
18
Mentions in Dispatches
19
Come Back to Us

موسیقی متن فیلم 1917 اثری درخشان از توماس نیومن

Thomas Newman - 1917

آلبوم موسیقی متن فیلم 1917 اثری از آهنگساز پرافتخار دنیای سینما، توماس نیومن Thomas Newman است. بیش از چهار دهه است که او فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرده است و در طول این مدت اثبات کرده است که پای در جای پدر افسانه‌ایش آلفرد نیومن Alfred Newman نهاده است. ۱۹۱۷ فیلمی به کارگردانی سم مندس Sam Mendes است. این فیلم تحسین‌شده که در زمره برترین فیلم‌های سال ۲۰۱۹ نیز جای داشت، روایتی از وقایعی است که دو سرباز انگلیسی در طول جنگ جهانی اول با آن مواجه می‌شوند. روایت متفاوت و سیال سم مندس از رخدادها، نهمین فیلم او را به اثری ستایش‌برانگیز بدل کرد که علاوه بر موفقیت در گیشه در میان منتقدان نیز با استقبال بسیار خوبی مواجه شد و نامزد دریافت جوایز متعددی شد.

توماس نیومن آهنگساز عموم ساخته‌های گذشته سم مندس بوده است و آهنگسازی ۷ فیلم از ۹ فیلم سینمایی او را بر عهده داشته است. همکاری این دو در فیلم‌های موفقی همچون زیبای آمریکایی American Beauty، اسکایفال Skyfall، اسپکتر Spectre و ... به خوبی نمایان‌گر درک متقابل این دو هنرمند در ذهنیات یکدیگر است. توماس نیومن در این آلبوم با بهره بردن از المان‌های موسیقی امبینت و همچنین سازبندی زهی طولانی، توانسته حس تعلیق و دلهره‌ای که ریشه در داستان فیلم دارد، را بازنمایی کند. او در موسیقی متن فیلم ۱۹۱۷ کاری کرده است که مخاطب با شنیدن موسیقی کاملا خود را در شرایط دشوار و پیچیده‌ای که شخصیت‌ها با آن درگیر هستند، قرار دهد و با داستان فیلم همراه شود. فضاسازی این آهنگساز در این آلبوم موسیقی بی کلام به قدری گیرا است که پس از دیدن فیلم و تنها با شنیدن موسیقی، تصاویر و اتفاقات در ذهن مخاطب نقش می‌بندد. بدون شک یکی از نقاط قوت این فیلم، موسیقی متن آن است و این نقطه قوت تحسین‌های زیادی را نیز برانگیخت. امتیازات خوبی به موسیقی متن فیلم 1917 اختصاص داده شد و توماس نیومن برای آهنگسازی این فیلم نامزد دریافت جایزه اسکار، بافتا، گلدن گلوب و ... برای بهترین موسیقی متن شد.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۸/۱۰
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
آلبوم Tolkien اثر Thomas Newman
Thomas Newman
آلبوم Hue (Official Soundtrack) اثر Alkis Livathinos
Alkis Livathinos
آلبوم A Clockwork Orange اثر Wendy Carlos
Wendy Carlos
آلبوم The Bodyguard اثر Alan Silvestri
Alan Silvestri
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :