دنیای موسیقی
منو
نوار جستجو
بازگشت به خانه
جستجو
Vieo Abiungo - At Once, There Was No Horizon
At Once, There Was No Horizon
پخش آلبوم
pause
علاقه مندی
اشتراک گذاری
دانلود
دانلود آلبوم
پخش قطعه
توقف پخش
1
Balkanize
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
2
Unfulfilled Promise
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
3
Future Tense
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
4
A Cold Calculus
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
5
At Once, There Was No Horizon
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
6
Empty Heroics
افزودن به پلی لیست

ناگهان، هیچ افقی وجود نداشت، موسیقی آلترناتیو فولک درخشان از پروژه ویئو آبیونگو

Vieo Abiungo - At Once, There Was No Horizon

ویئو آبیونگو
آشنایی بیشتر و دانلود آلبومهای دیگر این هنرمند در
سال انتشار
انتشار :
2020
کیفیت
کیفیت :
MP3 320kbps
تعداد آلبوم
تعداد آلبوم :
1
تعداد آهنگ
تعداد آهنگ :
6

آلبوم آلترناتیو فولک ناگهان، هیچ افقی وجود نداشت At Once, There Was No Horizon اثری از پروژه موسیقی ویئو آبیونگو Vieo Abiungo است. این پروژه متعلق به ویلیام ریان فریچ William Ryan Fritch آهنگساز و چندنواز تحسین‌شده است که در آن به دنبال تلفیق موسیقی فولک و موسیقی مدرن و ارائه آن با ساختاری متفاوت است.

ناگهان، هیچ افقی وجود نداشت پنجمین آلبوم استودیویی این پروژه است که در دهمین سال فعالیت آن، با فاصله دو ساله نسبت به آلبوم پیشین، رسوبات The Dregs منتشر شد. ویلیام ریان فریچ در این آلبوم به تکاپو با ترکیب نامتعارف سازهای سنتی و مدرن و همچنین المان‌های موسیقی دوران کهن و گذشته افتاده است. در وهله اول شنیدن این آلبوم موسیقی بی کلام حسی دوگانه دارد. از یک سو فضای آن کاملا آشنا به نظر می‌رسد و به موسیقی فولک و سنتی شبیه است، اما از سویی دیگر وجه نامتعارف و پیشروی آن، مورد توجه قرار می‌گیرد که تصورات قبلی شنونده را به هم می‌ریزد. در عموم آثار تجربی که ساختاری پیچیده دارند، چربش با ساختار نامتعارف آن‌ها است، اما آلبوم پنجم پروژه ویئو آبیونگو چیزی متفاوت است. در این آلبوم علی‌رغم همه ویژگی‌های نامتعارف، شنونده یک موسیقی کاملا تاثیرگذار و پراحساس هستیم که در آن هم می‌توان المان‌هایی از موسیقی سلتیک و نوردیک شنید و هم المان‌های موسیقی کلاسیک مدرن و نئوفولک حضور پررنگی دارند. آلبوم At Once, There Was No Horizon نمودی از توانایی‌های ستایش‌برانگیز ویلیام ریان فریچ در خلق موسیقی پیشرو و در عین حال شنیدنی برای عموم است. این آلبوم نقدهای بسیار مثبتی دریافت کرد و از سوی بسیاری به عنوان یکی از بهترین آثار غیرتجاری و خارج از جریان اصلی سال ۲۰۲۰ معرفی شد. Low Light Mixes آن را در میان بهترین آلبوم‌های امبینت سال ۲۰۲۰ قرار داد، مجله ایندی راک آن را به عنوان یکی از بهترین‌های ۲۰۲۰ معرفی کرد و لیبل Irregular Dreams آن را به عنوان بهترین موسیقی سال ۲۰۲۰ توصیف کرد. اگر از طرفداران موسیقی پیشرو و آونگارد هستید و چیزی ورای جریان موسیقی اصلی می‌خواهید، این آلبوم موسیقی بی کلام می‌تواند رضایت‌بخش باشد.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۹/۲۶
نظرات کاربران
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
loading spinner
play target
تازه‌های مجله دنیای موسیقی :
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
دنیای موسیقی
بازگشت
سبک‌های موسیقی
بازگشت
حس و حال
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :