دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Highway 61 Revisited اثر Bob Dylan
سبک : Folk Rock - Folk - Rock -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 9
1961-2014
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.5/5
0:00
0:00
1
Like a Rolling Stone
2
Tombstone Blues
3
It Takes a Lot to Laugh, It Takes a Train to Cry
4
From a Buick 6
5
Ballad of a Thin Man
6
Queen Jane Approximately
7
Highway 61 Revisited
8
Just Like Tom Thumb's Blues
9
Desolation Row

آلبوم دیدار دوباره با بزرگراه اثری ماندگار از باب دیلن

Bob Dylan - Highway 61 Revisited

آلبوم فولک راک دیدار دوباره با بزرگراه ۶۱ Highway 61 Revisited اثری از خواننده و ترانه‌سرای افسانه‌ای باب دیلن Bob Dylan است. باب دیلن فردی است که نیاز به توصیف و ستایش ندارد و از زمان شروع فعالیت حرفه‌ای در دنیای موسیقی تا به امروز همواره در اوج قله موفقیت بوده است.

این آلبوم ششمین آلبوم استودیویی او و یکی از برترین آثار سبک فولک راک و از ماندگارترین آثار این هنرمند است. در این آلبوم او تلفیق درخشانی از المان‌های فولک با راک ارائه داده است. موسیقی فولک همچنان اساس موسیقی آلبوم را تشکیل می‌دهد و هنرمندان راک پشتیبان موسیقی هستند و همچنین از مشخصه‌های موسیقی بلوز نیز در این آلبوم استفاده شده است.

آلبوم Highway 61 Revisited بدون شک یکی از برترین آثار دهه ۶۰ میلادی است که از سوی برخی به‌عنوان برترین آلبوم این دهه نیز شناخته می‌شود. این آلبوم از حیث تجاری بسیار موفق بود و توانست به رده‌های بالای جداول فروش کشورهای انگلیسی‌زبان برسد. اما عمده اعتبار این آلبوم به نقدهای درخشانی است که منتقدان در مورد آن نوشته‌اند. مجله رولینگ استون قطعات همچون یک سنگ غلطان را در صدر فهرست پانصد ترانه برتر تاریخ جای داده است و همچنین دو قطعه دیگر از این آلبوم در این فهرست حضور دارند. همچنین آلبوم نیز در فهرست ۵۰۰ آلبوم برتر این مجله پس از آلبوم‌های Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band از بیتلز The Beatles، صدای حیوانات خانگی Pet Sounds بیچ بویز The Beach Boys و آلبوم رولور   Revolver از بیتلز در رده چهارم قرار دارد.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۶/۱۱
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
از همین هنرمند :
از همین سبک :
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :