دنیای موسیقی
منو
نوار جستجو
بازگشت به خانه
جستجو
Cataya - Sukzession
Sukzession
پخش آلبوم
pause
علاقه مندی
اشتراک گذاری
دانلود
دانلود آلبوم
پخش قطعه
توقف پخش
1
Cumbre en Niebla
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
2
Sombre Sommeil
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
3
Ascend From the Depth
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
4
Tal Sperre
افزودن به پلی لیست

کاتایا - توالی

Cataya - Sukzession

کاتایا
آشنایی بیشتر و دانلود آلبومهای دیگر این هنرمند در
سال انتشار
انتشار :
2015
کیفیت
کیفیت :
MP3 320kbps
تعداد آلبوم
تعداد آلبوم :
1
تعداد آهنگ
تعداد آهنگ :
4
سبک‌های آلبوم :

آلبوم پست راک توالی Sukzession اولین آلبوم گروه شش نفره کاتایا Cataya است (به انگلیسی Succession اصطلاحی علمی به‌معنی جایگزینی و توالی انواع حالات حیات در پس یکدیگر است). یک سال پس از حضور در دنیای موسیقی و عرضه یک سینگل، اینک زمان آن رسیده است تا شنونده موسیقی پرانرژی و شکوهمندی از یک گروه توانمند و همه‌فن حریف باشیم. کاتایا یک گروه چند ملیتی است که افرادی از آلمان، بلژیک و اسپانیا در آن حضور دارند.

آلبوم Sukzession یک شروع طوفانی است و هیچ توصیفی بهتر از این نمی‌تواند سترگی و عظمت این آلبوم را توصیف کند. در روزگاری که گروه‌های موسیقی تلاش می‌کنند آثاری موجز و فشرده ارائه دهند؛ در اولین آلبوم این گروه آلمانی با یک استثنا مواجه هستیم. قطعات این آلبوم عموما زمانی بالای ۸ دقیقه دارند و از فضاسازی پیوسته‌ای برخوردارند. کافی است قطعه اول آلبوم را پخش کنید و تا پایان آلبوم متوجه گذر زمان نشوید. آلبوم Sukzession یک اثر شگفت‌انگیز و رویایی است؛ موسیقی بی کلام این آلبوم ورای هر تصوری است که از آلبوم اول یک گروه انتظار دارید و می‌تواند از همان ابتدا با جادوی سحرآمیز خود مخاطب را وارد شگفتی تمام‌نشدنی از فضاسازی عظیم این آلبوم بکند. این آلبوم و موسیقی آن، حرکتی خلاف قاعده کلی دنیای موسیقی در دوره کنونی محسوب می‌شود؛ اما این خرق عادت است که وجه تمایز این آلبوم با آثار پرتعداد این سبک محسوب می‌شود و با همین آلبوم نشان می‌دهد که با گروهی ممتاز و کاملا متفاوت مواجه هستیم. آلبوم Sukzession بدون شک یکی از بهترین آلبوم‌های سال ۲۰۱۵ و شاید سال‌های اخیر است که کافی است شنیدن آن را شروع کنید تا خیلی زود پی به کیفیت رویایی موسیقی کاتایا ببرید.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۴/۱۸
نظرات کاربران
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
تصویر پروفایل کاربر
۱۳۹۹/۱۰/۱۴

شورانگیز ....

loading spinner
play target
تازه‌های مجله دنیای موسیقی :
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
دنیای موسیقی
بازگشت
سبک‌های موسیقی
بازگشت
حس و حال
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :