دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Dark Conclusions / The Lore Variations اثر Chad Lawson
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 8
2016
رتبه آلبوم در allmusic
N/A
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.8/5
1
Ash
2
Hidden Beneath
3
Paper Shadows
4
Islands
5
And Yet
6
Trying Hard to Forget
7
Delicate
8
The Path to Highgate

آلبوم فرجام‌های تاریک / واریاسیون‌های لور موسیقی کلاسیک معاصر رویایی از چاد لاوسون

Chad Lawson - Dark Conclusions / The Lore Variations

آلبوم کلاسیک معاصر فرجام‌های تاریک / واریاسیون‌های لور Dark Conclusions / The Lore Variations اثری از آهنگساز و پیانیست مطرح آمریکایی، چاد لاوسون Chad Lawson است. Lore واژه‌ای به‌معنی افسانه‌ها و داستان‌های اقوام و فرهنگ‌های مختلف است و این آلبوم، موسیقی است که او برای پادکستی به همین نام به تهیه‌کنندگی آرون مانکه Aaron Mahnke ساخت و در ابتدا اصلا قرار نبود به یک موسیقی اختصاصی برای پادکست تبدیل شود. این آلبوم، اولین قسمت از سه‌گانه آهنگسازی او برای این پادکست است.

چاد لاوسون فردی مطرح و آشنا برای علاقه‌مندان موسیقی نئوکلاسیک و کلاسیک معاصر است و آثار او در سرتاسر دنیا بارها شنیده شده است. آثار قبلی او از جمله پیانو The Piano که به‌عنوان یکی از برترین آثار موسیقی کلاسیک سال برگزیده شد و دیگر آلبوم او، واریاسیون‌های شوپن The Chopin Variations صدرنشین جدول فروش موسیقی کلاسیک بیلبورد، آمازون و آی‌تانز شد. اما این آلبوم داستان دیگری است. این آلبوم را می‌توان یک موسیقی متن کلاسیک رویایی دانست که ورای پادکستی که توسط افراد زیادی شنیده نشد؛ در سرتاسر دنیا شنیده شد و مورد تحسین قرار گرفت. چاد لاوسون در این آلبوم موسیقی بی کلام، فضایی خلق کرده است که عمیقا درون‌گرا و تاثیرگذار است و شنونده در تمام طول مدت آلبوم در شرایط واکنش احساسی نسبت به موسیقی عمیق و لذت‌بخش Dark Conclusions / The Lore Variations قرار دارد. در این آلبوم شنونده شکوه صدای پیانو با هنر چاد لاوسون هستیم.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
از همین هنرمند :
از همین سبک :
آلبوم In a Time Lapse [Deluxe] اثر Ludovico Einaudi
Ludovico Einaudi
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :