دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Questions اثر Felperc
سبک : Post-Rock - Rock -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 6
2019
رتبه آلبوم در allmusic
N/A
رتبه آلبوم در Discogs
N/A
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.7/5
1
Free Will
2
Consciousness
3
Rich and Poor in the Modern World
4
Government
5
Religious Beliefs
6
The Biggest Threat to Humanity

آلبوم پرسش‌ها اثری جذاب و معناگرا از پروژه فلپرتس

Felperc - Questions

آلبوم پست راک پرسش‌ها Questions اثری از پروژه موسیقی تحسین‌شده فلپرتس Felperc است. این پروژه انفرادی متعلق به آهنگساز و نوازنده مجارستانی، ایستوان تریبوس Istvan Tirbus است و آلبوم Questions نهمین آلبوم آن در طول بیش از ۱۰ سال حضور در دنیای موسیقی است.

۹ سال از انتشار آخرین آلبوم این پروژه می‌گذرد و اکنون این هنرمند توانمند مجارستانی، پس وقفه‌ای طولانی با انتشار یک آلبوم درخشان بازگشته است. موضوع این آلبوم به‌مانند دیگر آثار او ریشه در مشکلات دنیای معاصر و دغدغه‌های ذهنی او در این شرایط دارد. در این آلبوم او به مضامینی چون ماهیت انسانی، محیط زیست و در نهایت به قول خودش «همه‌چیز لعنتی» پرداخته است. یکی از افرادی که در ساخت این قطعات تاثیر زیادی داشته است، اسلاوی ژیژک Slavoj Žižek فیلسوف و نظریه‌پرداز اهل کشور استونی است. او یکی از تاثیرگذارترین فلاسفه حال حاضر دنیا است و که به‌واسطه فعالیت اجتماعی از شهرت زیادی برخوردار است. در برخی قطعات این آلبوم از سخن‌رانی‌های او استفاده شده است.

بار دیگر در این آلبوم شاهد تلفیق شکوهمند محتوا با موسیقی هستیم و فلپرتس با این آلبوم نشان می‌دهد که وقفه تقریبا ده ساله تاثیری بر کیفیت شگفت‌انگیز موسیقی او نداشته است. پس از ۱۰ سال بار دیگر شنونده شاهکار دیگری از این پروژه بی‌مثال دنیای موسیقی هستیم.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۵/۲۶
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
از همین هنرمند :
از همین سبک :
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :