دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم ISON Discography اثر ISON
ISON - 2015-2019
سبک : Post-Rock - Drone - Rock - Instrumental -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 4
تعداد آهنگ : 18
2015-2019
رتبه آلبوم در allmusic
N/A
رتبه آلبوم در Discogs
N/A
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
N/A
0:00
0:00
01. ISON - Cosmic Drone [EP] | 2015
02. ISON - Andromeda Skyline [EP] | 2018
03. ISON - Inner - Space | 2019
04. ISON - Aurora | 2021
امکان دانلود و گوش دادن تکی قطعات این مجموعه در حال حاضر وجود ندارد.

دیسکوگرافی گروه ایسون تمامی آلبوم‌های این گروه سوئدی

ISON Discography

دیسکوگرافی گروه ایسون ISON مجموعه کامل آثار این گروه در طول پنج سال حضور در دنیای موسیقی است. این گروه سوئدی کار خود را از سال ۲۰۱۵ و با تلفیق سبک‌های پست راک، دارک امبینت و درون توانست موسیقی ارائه دهد که کمتر نمونه مشابهی برای آن می‌توان پیدا کرد. این گروه تا به امروز دو آلبوم استودیویی و یک ای‌پی منتشر کرده است.

چه انتظاری از یک اثری موسیقایی با درون‌مایه فضا می‌رود؟ چه انتظاری از یک اثر که با تمرکز بر گستره‌ای از هستی که هنوز دست هیچ انسانی به آن نرسیده است، ساخته می‌شود، می‌رود؟ بی شک اولین انتظار ساخت اثری است که مخاطب با آن بتواند حس بودن در فضا را تجربه کند. ماهیت ذاتی موسیقی دارک امبینت در ارائه چنین موسیقی، باعث می‌شود تا مخاطب به‌خوبی بتواند در چنین فضایی قرار گیرد؛ اما آن‌چه آثار گروه ایسون را متمایز می‌کند تلفیق هنرمندان آن با موسیقی پست راک و المان‌های تاثیرگذار آن است. نویزهای درون در کنار موسیقی سینماتیک و اتمسفریک و موسیقی محیطی عظیم، آلبوم‌های ایسون را به آثاری بدل کرده است که می‌توان با شنیدن آن به درکی انتزاعی از موجودیت حضور انسان در فضا رسید.

به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۳۹۹/۰۲/۰۶

واقعن یک سایت حرفه ایی دارید . کاش میشد از نزدیک دوستان حرفه ایی مثل شما رو دید و دست مریزادی گفت . پایدار باشید و مانا. در ضمن میشه اگه مقدور بود یه توضیح مختصر از نقش موزیک در سقوط و تغییر و ایجاد حکومت ها و نقش اون در پیدایش جوامع بعد از جنگ جهانی دوم ، بدید . ممنون میشم. نقش موزیک در ایجاد جوامع و پیدایش ابرقدرت ها. آیا همچین چیزی صحت داره و اگه آره ، مثال هایی بزنید . پاینده باشید . راستی اگه مقدور بود تفاوت پست راک با پروگرسیو در چیه ؟ بسیار ممنونم. نیما از کرج .

۱۳۹۹/۰۲/۰۹

اول: بی‌نهایت ممنون از لطفی که به ما دارید و خیلی خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو به دست بیاریم. دوم: موسیقی بخشی جاری از تاریخه، بخشی که در کنار همه تغییرات سیاسی پابرجا مانده و مسیر خودش رو داشته. واقعیت اینه که موسیقی به خودی خود توانایی ایجاد تغییر رو نداره، اما می‌تونه در ایجاد انگیزه تغییر نقش داشته باشه و آثار زیادی وجود داره که نقش تاثیرگذاری در تاریخ داشتند که پرداختن به اونا از فرط ازدیاد دشواره و بهترین نمونه‌اش رو می‌شه قطعه Bella Ciao دانست.

۱۳۹۹/۰۲/۰۹

سوم: در مورد تفاوت پست راک و پراگرسیو راک، به صورت خلاصه می‌شه گفت که پراگرسیو تلاش می‌کنه تا موسیقی را با حداکثر امکانات ارائه بده و پست راک تلاش می‌کنه تا با جریان موسیقی و فضاسازی تکرارشونده مینیمال و سینمایی مخاطب رو تحت تاثیر قرار بده. پست راک عموما بی‌کلامه و پراگرسیو ممکنه بی‌کلام هم باشه و با همون ویژگی‌های اولیه‌ای که گفتم از هم تمییز داده می‌شن.

محصولات مرتبط
آلبوم Stella Mori اثر I Hear Sirens
I Hear Sirens
آلبوم Nexus اثر Colaris
Colaris
آلبوم Foam اثر Slow Grave
Slow Grave
آلبوم Furthermore اثر Hilyard
Hilyard
آلبوم Codex اثر Atrium Carceri
Atrium Carceri
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند