دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Petrichor اثر Keor
Keor - 2018
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 5
2018
رتبه آلبوم در allmusic
N/A
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.5/5
0:00
0:00
1
Petrichor
2
The Nest of Evil
3
Snivel By the Pond
4
Terence
5
Abyssal Bloom

آلبوم پراگرسیو راک پتریکور اثری متفاوت از پروژه موسیقی کئور متعلق به آهنگساز جوان و مستعد فرانسوی، ویکتور آ. میراندا-مارتین

Keor - Petrichor

آلبوم پراگرسیو راک پتریکور Petrichor اثری متفاوت از پروژه موسیقی کئور Keor متعلق به آهنگساز جوان و مستعد فرانسوی، ویکتور آ. میراندا-مارتین Victor A. Miranda-Martin است. پتریکور به‌معنی بویی است که با بارش باران پس از مدت طولانی گرما و خشکی هوا، به مشام می‌رسد و نام دومین آلبوم میراندا-مارتین است. این آلبوم فضایی شبه‌ارکسترال دارد و تلفیقی گسترده از سبک‌های مختلف موسیقی است که با استعداد سرشار ویکتور آ. میراندا-مارتین همراه شده است.

وجه غالب این آلبوم پراگرسیو راک است؛ اما میراندا-مارتین هرگز خود را محدود به یک سبک نکرده است و در بخش‌های مختلف آلبوم به هر سبکی که ممکن بوده است، گریزی زده است. آهنگسازی، نوازندگی و خوانندگی این آلبوم بر عهده یک نفر بوده و نوازندگان دیگری در بخش‌هایی به او کمک کرده‌اند. این آلبوم اثری بدیعی برآمده از جنوبی‌ترین نقطات فرانسه است که حال‌وهوای آن منطقه را به‌خوبی با خود همراه دارد. آلبوم پتریکور اثری پرانرژی است که گستره زیادی از سبک‌ها را شامل می‌شود. پراگرسیو راکی است که فولک است و فضایی کاملا ارکسترال دارد و از وکالی توانمند در فضایی سایکدلیک راک بهره می‌برد. ویکتور آ. میراندا-مارتین با این آلبوم به‌خوبی استعداد خود در آهنگسازی و خوانندگی را نمایان کرده است و این امکان را دارد که در هر لحظه از آلبوم شنونده را شگفت‌زده کند.

به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
آلبوم Tearoom اثر Keor
Keor
آلبوم Racks اثر Buckethead
Buckethead
آلبوم Portals اثر AsZension
AsZension
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند