دنیای موسیقی

دنیای موسیقی

موسیقی از چهار گوشه دنیا

دانلود آلبوم Geo اثر Kyle Preston
Kyle Preston - 2017
فرمت : MP3 320 kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 6
2017
رتبه آلبوم در allmusic
N/A
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
5/5

آلبوم نئوکلاسیک ژئو (پیشوندی وابسته به زمین)، شاهکاری تاثیرگذار از آهنگساز، مهندس صدا و تهیه‌کننده موسیقی آمریکایی، کایل پترسون

Kyle Preston - Geo

آلبوم نئوکلاسیک ژئو Geo (پیشوندی وابسته به زمین)، شاهکاری تامل‌برانگیز و تاثیرگذار از آهنگساز، مهندس صدا و تهیه‌کننده موسیقی آمریکایی، کایل پترسون Kyle Preston است. این آلبوم همان‌طور که از نامش مشخص است، توجه ویژه‌ای به زمین؛ تنها نقطه ممکن برای سکونت و حیات بشر، دارد. حفظ محیط زیست و بقای گونه‌های مختلف زیستی در بستر کره زمین و خصوصا تغییرات اقلیمی که زندگی میلیاردها انسان و تعداد بسیاری بیشتری از سایر گونه‌ها را تحت تاثیر قرار داده است؛ در حال حاضر به دغدغه‌ای عمومی تبدیل شده است و انکارناشدنی است. انسان‌ها غرق در مصرف‌گرایی و جدا از ماهیت ذاتی خود، درگیر سبک زندگی هستند که روزبه‌روز بیشتر زمین را به ورطه نابودی می‌کشد. فراموشی از زمین و محیط زیست، همان‌چیزی که دغدغه کایل پترسون در ساخت این آلبوم موسیقی بی کلام است.

آلبوم با کوبیدن بر طبل هشدار در فضایی دلهره‌آمیز آغاز می‌شود، موسیقی هشدار می‌دهد؛ هشداری در مورد نابودی طبیعت؛ طبیعت و چرخه حیات که با هر قدم پیشرفت انسان، بیشتر به نابودی نزدیک می‌شود و می‌شویم. موسیقی او، زبان بی‌زبانی طبیعت و غریزه زندگی است... در برابر غریزه مرگ. در ادامه موسیقی او به سوگواره شبیه می‌شود؛ سوگواره‌ای در فقدان حیات و زندگی، زندگی که باید مملو از عشق و دوستی باشد و طبیعت بستر آن باشد، اما دنیای صنعتی آن را ربوده است. پس از فرازونشیب‌های متعدد در طول آلبوم سرانجام، آلبوم را در اوج و با هشداری مجدد در مورد بلایی که تغییرات اقلیمی بر زندگی انسان‌ها و سایر موجودات خواهد آورد، به پایان می‌رسد. این آلبوم موسیقی بی کلام، یک اثر بدیع، مفهومی، عمیق و پرکشش است که تلاش می‌کند شنونده را ورای موسیقی فوق‌العاده‌ای که خلق کرده است، دغدغه‌مند حیات بکند و به او هشدار دهد که فراموشی طبیعت، فردایی غیرقابل بازگشت را رقم خواهد زد.

 

Tracklist :
01. Broken Photosynthesis - 08:25
02. Ice Where Your Parents' Love Should Be - 06:17
03. Below the Surface - 02:10
04. Fossils - 05:46
05. Rise - 07:18
06. A Sea Change - 05:43
به این محصول امتیاز دهید
قیمت : 300 تومان
خرید آلبوم موسیقی
اضافه به سبد
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
0:00
0:00
محصولات مرتبط
آلبوم Paper Piano اثر Kyle Preston
Kyle Preston
آلبوم USA 1982 اثر We Stood Like Kings
We Stood Like Kings
آلبوم USSR 1926 اثر We Stood Like Kings
We Stood Like Kings
آلبوم Imyarek اثر Помни Имя Свое
Помни Имя Свое
آلبوم Piano Fantasia اثر Yuki Murata
Yuki Murata
آلبوم A Quiet Divide اثر Rhian Sheehan
Rhian Sheehan
آلبوم Rue Des Cascades اثر Yann Tiersen
Yann Tiersen
آلبوم Mysterium اثر Hammock
Hammock
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید