دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Comatose اثر Lee Abraham
سبک : Progressive Rock - Neo-Prog - Rock -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 8
2019
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.6/5
0:00
0:00
1
Numb, Part 1
2
Realisation
3
Twisted Metal
4
Ascend the Sky
5
The Sun
6
Numb, Part 2
7
No Going Back
8
Awaken?

آلبوم اغما اثری از لی آبراهام

Lee Abraham - Comatose

آلبوم پراگرسیو راک اغما Comatose اثری از آهنگساز، تهیه‌کننده و چندنواز مطرح، لی آبراهام Lee Abraham است. او یکی از اعضای گروه پرطرفدار گالاهاد Galahad است و سابقه همکاری با هنرمندان مطرحی در سبک پراگرسیو راک را دارد. او از سال ۲۰۰۴ اقدام به انتشار آثار فردی کرده است و آلبوم Comatose هفتمین آلبوم فردی وی به حساب می‌آید.

او در آلبوم Comatose تحت تاثیر بازگشتش به گروه گالاهاد، از آخرین آلبوم گروه، دریای تغییرات Seas of Change الهام گرفته است. این آلبوم روایت یک بازمانده از تصادف سهمگین رانندگی است که با فلش بک به گذشته خود زندگی خود را مرور می‌کند. او برای این روایت از سبک‌ها و حالات مختلفی در موسیقی خود بهره گرفته است که باعث می‌شود این آلبوم بیشتر به سبک نئو پراگرسیو راک و موسیقی کراس آور نزدیک باشد. این آلبوم اثری متفاوت با کلیت کارنامه این هنرمند توانمند است که او در آن تلاش کرده است که با موسیقی پیرو و متفاوت، تجربه شنیداری متفاوتی از آثار خود و چه بسا از سبک Progressive Rock ارائه دهد.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
از همین سبک :
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :