دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Verve اثر Sebastian Plano
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 11
2019
رتبه آلبوم در allmusic
N/A
رتبه آلبوم در Discogs
N/A
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.5/5
1
Abeyance
2
Honesty
3
Verve
4
Last Day of May
5
Dancing Waters
6
Purples
7
One Step Slower
8
Éxta
9
Extrema
10
Volant (Bonus)
11
Chiaroscuro (Bonus)

آلبوم ورو Verve اثری از آهنگساز مطرح سبک کلاسیک مدرن آرژانتینی سباستین پلانو Sebastian Plano

Sebastian Plano - Verve

آلبوم کلاسیک مدرن ورو Verve سومین آلبوم آهنگساز تحسین‌شده آرژانتینی سباستین پلانو Sebastian Plano است. Verve کلمه‌ای به معنای روح، ماهیت، ذات و یا آن چیزی است که در فلسفه به آن شی فی نفسه اطلاق می‌شود؛ اما اگر بخواهیم به معنای درست آن برسیم، هیچ کلمه‌ای بهتر از جان برای توصیف آن یافت نمی‌شود. جان، نه به معنای نفس، بلکه به معنای هر آن چیزی که در ذات هر پدیداری وجود دارد و به بیان بهتر متافیزیک و تخیل ما از رخدادها.

بعد از توصیف طولانی که در مورد تعبیر عنوان آلبوم که قرابت زیادی با فضای موسیقی آن دارد، به کیفیت آن می‌رسیم که باید بار دیگر شاهد خلق اثری شگفتی‌آور از این آهنگساز جوان ساکن آلمان باشیم. پلانو از سال ۲۰۱۱ وارد دنیای موسیقی شده است و در یک روند تکاملی در هر آلبوم، با آفرینش فضایی انتزاعی، مخاطب را بیش از پیش مسحور توانایی‌هایش می‌کند. Verve سومین آلبوم این آهنگساز ستایش‌برانگیز است با فاصله شش ساله از آلبوم دوم او، ایمپتوس Impetus منتشر می‌شود و به‌نوعی می‌توان آن را تشدید تلالو آثار او از ابتدا تا به امروز در دنیای موسیقی دانست.

آلبوم Verve مجموعه‌ای از قطعاتی است که پلانو در سال ۲۰۱۲ نوشته است که در سال ۲۰۱۳ طی حادثه‌ای، گم شد. او برای ساخت ، شیت موسیقی یا دمویی از آن‌ها در دسترس نداشت و تنها و تنها با اتکا به نیروی تخیل و آن‌چه از جان قطعات در یادش بود و طنین آوایی که از آن‌ها در ذهن داشت، این آثار را آفریده است. این آلبوم موسیقی بی کلام حاصل تلاش سخت و طاقت‌فرسایی است که او تنها در با تقلا و پویش در ذهن خود به آن رسیده است. آن‌چه که مرتبط به جان موسیقی است، هیچ‌وقت از یاد نمی‌رود و مشمول پایستگی می‌شود. او در این آلبوم با اتکا به سازهای زهی و پیانوی الکتریکی، تلاش کرده تا فضایی خلق کند که مخاطب حتی برای لحظه‌ای به اندازه یک هزارم ثانیه هم که شده از دنیای روابط و قواعد زندگی جدا شود و در دنیای ذهنش غوطه‌ور شود. این آلبوم پیام‌آور جان موسیقی سباستین پلانو است که قرار است بر جان مخاطبانش نشیند.

به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۴۰۰/۰۳/۲۷

زبان عاجز از توصیف این آلبوم... ترک های Purples Chiaroscuro (Bonus) شاهکارن. مخصوصا اهنگی که بعد این البوم بیرون داده شد: Sebastian Plano - Purples (Epilogue Version)

۱۳۹۹/۰۱/۰۷

سلام ممنون از سایت فوق العادتون ..یه پیشنهادی دارم اگه ممکنه از تمام قطعات آلبوما اندازه ی ۲۰ ۳۰ ثانیه بزارین چون معمولا تو هر آلبوم یکی دو تا موسیقی فوق العاده پیدا میشه ( منظورم مطابق با سلیقه ی آدما ) مثاا من خودم معمولا اینجکری بودم .. اگه از همه قطعه ها یه تیکه باشه و من ازیکیشم خوشم بیاد صد در صد اون آلبومو میخرم ولی اینطوری اگه فقط اونی که شما گذاشتین برای نمونه رو دوس نداشته باشم صرف نظر میکنم از خریدنش .. این حرکت میتونه سود دوطرفه داشته باشه .. بازم خییلی ممنون از وقتی که میزارین .❤

۱۳۹۹/۰۱/۰۷

درود بر شما، ممنون از پیشنهاد بسیار خوبتون، حتما مدنظر قرار می‌دیم و با توجه به حجم کار اگر بتونیم حتما این مورد رو در نظر می‌گیریم. باز هم از شما ممنونیم و سال خوبی رو براتون آرزومندیم.

آلبوم Save Me Not اثر Sebastian Plano
Sebastian Plano
آلبوم Arrhythmical Part of Hearts اثر Sebastian Plano
Sebastian Plano
آلبوم & اثر Sebastian Plano
Sebastian Plano
آلبوم Novel اثر Sebastian Plano
Sebastian Plano
آلبوم Myth II: A Need to Survive اثر The Eye of Time
The Eye of Time
آلبوم Ritorno اثر Egor Grushin
Egor Grushin
آلبوم Ichiru اثر Daigo Hanada
Daigo Hanada
آلبوم Olympus اثر Mars Lasar
Mars Lasar
آلبوم Unspoken اثر Chuck Loeb
Chuck Loeb
آلبوم Lifenotes اثر Clem Leek
Clem Leek
آلبوم Solid State Songs اثر Biba Dupont
Biba Dupont
آلبوم EON II اثر Atom Music Audio
Atom Music Audio
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند