دنیای موسیقی
منو
نوار جستجو
بازگشت به خانه
جستجو
Viktoria Mullova - Arvo Pärt
Arvo Pärt
پخش آلبوم
pause
علاقه مندی
اشتراک گذاری
دانلود
دانلود آلبوم
پخش قطعه
توقف پخش
1
Darf ich…
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
2
Fratres
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
3
Passacaglia
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
4
Tabula rasa - I. Ludus
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
5
Tabula rasa - II. Silentium
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
6
Spiegel im Spiegel
افزودن به پلی لیست

آلبوم آروو پارت همکاری بی‌نظیر ویکتوریا مولووا و پائوو جاروی با ارکستر سمفونیک استونی در اجرایی از آثار آهنگساز افسانه‌ای آروو پارت

Viktoria Mullova & Paavo Järvi - Arvo Pärt

ویکتوریا مولووا
آشنایی بیشتر و دانلود آلبومهای دیگر این هنرمند در
سال انتشار
انتشار :
2018
کیفیت
کیفیت :
MP3 320kbps
تعداد آلبوم
تعداد آلبوم :
1
تعداد آهنگ
تعداد آهنگ :
6
سبک‌های آلبوم :

معرفی آلبوم

آلبوم موسیقی کلاسیک آروو پارت Arvo Pärt اثری حاصل همکاری ویولنیست مطرح روس، ویکتوریا مولووا Viktoria Mullova و پائوو جاروی Paavo Järvi رهبر ارکستر مشهور اهل کشور استونی است. پائوو جاروی یکی از مطرح‌ترین رهبران ارکستر حال حاضر است که مدت زیادی رهبری ارکسترهایی در کشورهای سوئد، استونی، آلمان و ژاپن را بر عهده داشته است و همچنین با بسیاری از ارکسترهای مطرح دنیای موسیقی همکاری داشته است. این دو هنرمند مشهور و معتبر در این آلبوم به سراغ آثار یکی از برترین آهنگسازان زنده دنیا، آروو پارت رفته‌اند. آروو پارت یکی از مشاهیر موسیقی دنیا است که از احترام بی‌پایانی در دنیای موسیقی برخوردار است. آثار او عموما موسیقی مذهبی، موسیقی گرگوری و موسیقی قرون وسطی با تم مینیمال را شامل می‌شود. آثار او یکی از نمادهای موسیقی رپرتوار معاصر و ورای موسیقی کلاسیک معمول است.

نظریه‌ای در موسیقی وجود دارد که شاید درست نباشد؛ این نظریه می‌گوید که آهنگسازان هم‌وطن تلاش می‌کنند تا بالاترین کیفیت را در اجرای آثار هم داشته باشند. ارکستر سمفونیک استونی به رهبری پائوو جاروی با همکاری ویکتوریا مولووا بار دیگر این نظریه را اثبات رسانده‌اند.. در آلبوم Arvo Pärt شنونده یکی از بهترین اجراهای موسیقی tintinnabuli (استایل خاص موسیقی پارت) هستیم که تاکنون ارائه شده است. این آلبوم حاصل به‌هم پیوستن نبوغ و تکنیک آروو پارت ۸۴ ساله، پائوو جاروی ۵۷ ساله و ویکتوریا مولووا ۶۰ ساله است. این گروه توانمند با اجرای آثاری از آهنگساز افسانه‌ای استونیایی، یکی از بهترین آلبوم‌های موسیقی کلاسیک سال ۲۰۱۸ را به دنیای موسیقی تقدیم کرده‌اند.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۳/۲۴
نظرات کاربران
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
loading spinner
play target
تازه‌های مجله دنیای موسیقی :
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
دنیای موسیقی
بازگشت
سبک‌های موسیقی
بازگشت
حس و حال
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :