دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Deeper Than Dream - Future Garage Mix, Vol. 1 اثر Various Artists
فرمت : MP3 320 kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 16
2018
رتبه آلبوم در allmusic
N/A
رتبه آلبوم در Discogs
N/A
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
N/A
1
For You (Original Mix)
2
No Sweat (Original Mix)
3
Don't let me (Original Mix)
4
Last Night (Original Mix)
5
I'll Wait For You on the Other Side (Original Mix)
6
Indifference (Original Mix)
7
Unearth (Original Mix)
8
Lullaby (Original Mix)
9
Into Shadows (Original Mix)
10
Be Real (Original Mix)
11
Void (Original Mix)
12
Let Go (Original Mix)
13
Don't My (Original Mix)
14
New Beginnings (Original Mix)
15
Alone (Original Mix)
16
Obsess (Original Mix)

عمیق تر از رویا ، منتخب آهنگ های سبک فیوچر گاراژ- شماره 1

Deeper Than Dream - Future Garage Mix, Vol. 1

آلبوم " Deeper Than Dream " عنوان اولین مجموعه از آلبوم های اختصاصی موسیقی الکترونیک وبسایت دنیای موسیقی در سبک جذاب و رویایی " فیوچر گاراژ " می باشد که در این قسمت شنونده ی آن خواهید بود. سبکی فوق العاده و آرامش‌بخش از موسیقی الکترونیک و عضوی دوست داشتنی از خانواده ی محبوب چیل اوت که شنونده را به یک رویا پردازی نرم، لطیف و عمیق خواهد کشاند.

در این آلبوم در سبک فیوچر گاراژ ، 16 ترک ناب که منتخبی از بهترین آهنگ های این سبک هستند را تحت لیبل " Wom " که عنوان لیبل اختصاصی وبسایت دنیای موسیقی می باشد، به شما ارائه می دهیم. آلبومی که در هنگان گوش دادن به موزیک های فوق العاده ی آن، چیزی شبیه به موسیقی اتمسفریک چیل اوت را خواهید شنید. همان فضا سازی، همان لید های محو موزیک های چیل استپ ، همان صدا های محیطی و بیس لاین هایی که به فضا سازی ذهنی شما حجم می دهند و همان گیرایی ناب به ارث برده شده از شخصیت امبینت ، اما با یک تفاوت، تفاوتی که آن را در شنیدن ملودی لمس خواهید کرد. در موزیک های فیوچر گاراژ ، در اکثر قسمت های موسیقی ، شنونده ی تکرار ملودی هایی لطیف خواهید بود که خود را در دل پد هایی نرم و گوش نواز پنهان کرده اند و هدایت ذهن شنونده را بر عهده دارند. همچنین در موزیک های سبک جذاب فیوچر گاراژ ، شنونده ی وکال های پیوسته نخواهید بود و در عموم این آهنگ ها، وکال هایی منقطع و پیچ شده ( تغییر یافته از نظر زیر و بمی صدا ) را خواهید شنید که حضور در فضای ساخته شده توسط عناصر این موسیقی را به ذهن شنونده دیکته می کنند.

در این آلبوم با سبک فیوچر گاراژ ، آهنگی با نام Last Night با هنرمندی Sweeep & Alivvve را برای شما قرار داده ایم که قبلا ریمیکسی جذاب از آن را که توسط Glo انجام شده بود، در مجموعه ی شماره ی 1 موسیقی امبینت به شما ارائه داده بودیم. برای درک تفاوت این سبک با ژانر امبینت هم، می توانید این ریمیکس را در این لینک بشنوید.

در این آلبوم از هنرمندی آهنگسازانی مثل Ennja ، aLone ، Vassh و Michael FK لذت خواهید برد و حسی لطیف تر از رویا را لمس خواهید کرد.

به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
آلبوم CELLO Adagios اثر Various Artists
Various Artists
آلبوم Ska Against Racism اثر Various Artists
Various Artists
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند