دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Mind Vibes - Hard Trap Mix, Vol. 6 اثر Various Artists
سبک : Hard Trap - Trap - Electronic -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 16
2021
رتبه آلبوم در allmusic
N/A
رتبه آلبوم در Discogs
N/A
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
N/A
0:00
0:00
1
Closed (Original Mix)
2
Warrior (Original Mix)
3
Neo Tokyo (Original Mix)
4
Espionage (IKYGUY Remix)
5
Immortal (Original Mix)
6
Buckwild (The FifthGuys & Coffeeshop Remix)
7
Tomb (Original Mix)
8
Elysium (Original Mix)
9
The Turn Up (Original Mix)
10
Phenomenon (Original Mix)
11
Haiboku (Original Mix)
12
Chicane (Original Mix)
13
Lights Out (Buzsquez & Dropkillerz Remix)
14
Full Speed (Original Mix)
15
BAILA (Original Mix)
16
The Hum (Legasy Remix)

منتخب بهترین آهنگ‌های سبک هارد ترپ - شماره ۶

WoM - Mind Vibes - Hard Trap Mix, Vol. 6

در این قسمت با ششمین مجموعه اختصاصی از قدرت ناب موسیقی الکترونیک همراه شما عزیزان هستیم. قدرتی با نام هارد ترپ که با ویژگی‌های ویرانگر خود، هر شنونده‌ای را به وجد می‌آورد. همراه با ششمین شماره از آلبوم‌های اختصاصی وبسایت دنیای موسیقی در سبک فوق‌العاده جذاب و شنیدنی هارد ترپ، به شدت لذت خواهید برد و بعد از به ارزه درآمدن تک تک اجزای وجودتان، با قدرت بی بدیل این عضو تاریک، حماسی و البته دوست‌داشتنی دنیای موسیقی الکترونیک آشنا خواهید شد. در این مجموعه شنونده استایل ناب موسیقی هارد ترپ خواهید بود و در مجموعه بعدی این سبک، استایل هیپ‌هاپ این قدرت ناب را خواهید شنید. با ما همراه باشید.

ارتعاش ذهن عنوان آلبومی است که هم اکنون شنونده آن هستید. این ششمین مجموعه از آلبوم‌های اختصاصی دنیای موسیقی در سبک هارد ترپ می‌باشد. در این مجموعه شنیدنی، ۱۶ ترک منتخب در سبک هارد ترپ را خواهید شنید و از قدرت‌های ناب و ویرانگری که برای شما انتخاب و جمع‌آوری کرده‌ایم نهایت لذت را خواهید برد. ترکیب انرژی، حجم و حماسه‌ای تاریک با قدرتی بی مثال در تمام حالات، خانواده و سبک‌های موسیقی و حتی موسیقی الکترونیک، در بر گیرنده نتیجه‌ای است که هیچ نامی بهتر از هارد ترپ را بر آن نمی‌توان گذاشت. نتیجه‌ای که هیچ تاثیری بجز القای قدرت و اعتماد به نفس به شنونده را نخواهد داشت و تمام داشته خود را به وجود شنونده تزریق می‌کند. همانطور که ذکر شد، یکی از ویژگی‌های جذاب موسیقی هارد ترپ، استایل حماسی آن است. استایلی که هم‌تراز با موسیقی‌های شاخه اپیک و در مواردی بواسطه ساختمان منحصربفرد ترپ، حتی بهتر هم پیاده‌سازی شده و حماسه و قدرت را بهم گره می‌زند. قطعه‌ای که بعنوان معرفی آلبوم شنونده آن هستید نمونه کاملی از این مسئله است. تلفیقی بی‌نقص و بی‌نهایت جذاب از استایل اپیک در بهترین و اصولی‌ترین حالت آن، با موسیقی بیگ‌روم و ترپ. هرچقدر از جذابیت و بی‌نقصی این تلفیق بگوییم کم گفته‌ایم و اگر فقط و فقط بخواهیم در مورد صداسازی و همسان‌سازی بی‌نظیر عناصر و فاکتورهای بیگ‌روم و ترپ در این قطعه بگوییم، باید ساعت‌ها صحبت کنیم...

در ششمین مجموعه ارتعاش ذهن، از هنرمندی و تولید قدرت آهنگسازانی مثل Dimitri Vegas & Like Mike ، DROPWIZZ ، Senjor Haze و Unknown Brain لذت خواهید برد و بعد از شنیدن هنرنمایی آن‌ها حسی که خواهید داشت، حس قدرتی ناب و اعتماد به نفس خواهد بود. در مجموعه اختصاصی بعدی دنیای موسیقی در سبک هارد ترپ هم با استایل هیپ‌هاپ این سبک دوست‌داشتنی با ما همراه باشید. لطفا نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارید.

به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
آلبوم Coffee Jazz اثر Various Artists
Various Artists
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند