دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Technology vs Anomaly - CyberPunk Mix, Vol. 1 اثر Various Artists
سبک : CyberPunk - House - Electronic -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 16
2020
رتبه آلبوم در allmusic
N/A
رتبه آلبوم در Discogs
N/A
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
N/A
1
Raise Your Weapon (Original Mix)
2
He Rise (Original)
3
The Fallen (Original Mix)
4
Tektronik (Original Mix)
5
One Shot, One Kill (Original Mix)
6
In My Dreams (Original Mix)
7
Cyberpunk (Original Mix)
8
LYRA (Original Mix)
9
Afterworld (Owl Vision Remix)
10
Satisfy (Original Mix)
11
Arrival (Original Mix)
12
Within (Original Mix)
13
Exit Alive (Original Mix)
14
Next Level (Original Mix)
15
Toxin (Original Mix)
16
Still Healing (Original Mix)

تکنولوژی در مقابل ناهنجاری - منتخبی از قطعات جدید سبک سایبرپانک - شماره ۱

Technology vs Anomaly - CyberPunk Mix, Vol. 1

شنونده اولین مجموعه از آلبوم های اختصاصی وبسایت دنیای موسیقی در سبک پر انرژی و سراسر جذابیت سایبرپانک هستید. سبکی که ممکن است تا به حال بدون اینکه آن را بشناسید بار ها به صورت های مختلف با آن مواجه شده باشید. چیزی که در سایبرپانک با آن مواجه می‌شوید، تقابلییست هیجان انگیز و جذاب از زندگی در بالاترین سطح و پایین ترین سطح در دنیایی مدرن که می‌تواند در دل دنیای موسیقی الکترونیک که خود سرشار از هیجان است، جذابیتی وصف ناپذیر را خلق کند. با ما همراه باشید و از این تقابل جذاب و سراسر انرژی لذت ببرید.

سایبرپانک به عنوان سبکی کلی بیشتر در تولیدات تصویری مشاهده می‌شود. فضایی که در آن اوج ناهنجاری ها و قانون شکنی ها در فضایی مدرن و بسیار تکنولوژیک صورت می‌پذیرد. در این محیط، تکنولوژیست که در نقش یک سرکوبگر ظاهر می‌شود و در ظاهر به مقابله با این ناهنجاری ها می‌پردازد، اما در واقع خود این تکنولوژی و مدرنیته راه را برای انجام این قانون شکنی ها هموار می‌کند و در این بین تضاد زندگی در پایین ترین سطح قانون پذیری در محیطی با بالاترین و پیشرفته ترین سطح تکنولوژی پدید می‌آید و طرفین این تضاد به تقابلی بسیار جذاب و مهیج می‌پردازند.

فضای سایبرپانک در موسیقی و البته موسیقی الکترونیک نیز همین حال و هوا را داراست. فضایی دارای ژنتیک سبک سینت‌ویو اما بسیار تاریک تر و پر قدرت تر و البته پیشرفته تر از آن که تمام پیکره اش سرشار از رنگ و بوی تهاجم و حالات حماسی است. وقتی پای موسیقی تکنو ، الکترو هاوس ، بیس هاوس ، اسید هاوس ، گتو هاوس و داب استپ به ساختمان سینت‌ویو باز می‌شود، فضایی تاریک و سرشار از قدرت و حماسه خلق می‌شود که می‌تواند به بهترین شکل شنونده خود را تحت تاثیر قرار دهد. استفاده از بیس ها و اسید های خشن تر و درام هایی قدرتمند تر با الگوی داب‌استپ در فضای سنگین و تاریک موسیقی تکنو، الکترو هاوس و گتو هاوس و بهره گیری از تکنیک هایی مدرن تر، چیزیست که شخصیتی جدید و هیجان انگیز را از سینت‌ویو می‌سازد و شنونده را به بهترین شکل تحت تاثیر قرار می‌دهد.

در این مجموعه ۱۶ ترک منتخب از بهترین آهنگ های سایبرپانک را با هنرمندی آهنگسازانی مثل Kloud ، Hyper ، Ian Snow و Max Brhon شما گردآوری کرده ایم و این اطمینان را به شما می‌دهیم که اگر علاقمند به این فضا باشید، بهترین تجربه و لحظاتی سراسر هیجان را از شنیدن آهنگ های این مجموعه تجربه خواهید کرد. لطفا تجربیات خود از شنیدن آهنگ های این مجموعه و پیشنهاد و انتقادات خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
آلبوم Music From the Tea Lands اثر Various Artists
Various Artists
آلبوم 70s Rock Anthems اثر Various Artists
Various Artists
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند