دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم The Rise of the Synths, Synthwave Mix, Vol. 1 اثر Various Artists
سبک : Synthwave - House - Electronic -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 16
2020
رتبه آلبوم در allmusic
N/A
رتبه آلبوم در Discogs
N/A
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
N/A
1
Man Eater (Original Mix)
2
Downfall (Original Mix)
3
Activate (Original Mix)
4
Bleeding (Original Mix)
5
Overload (Original Mix)
6
Empire of Steel (Original Mix)
7
Checkpoint (Original Mix)
8
Jungle (Original Mix)
9
Metropolis (Original Mix)
10
High Speed (Original Mix)
11
After Dark (Original Mix)
12
In the Company of Robots (Original Mix)
13
Death Squad (Original Mix)
14
Wraith of Red Hill
15
No Turning Back
16
Never Stop (Original Mix)

ظهور سینت ها - منتخبی از آثار برتر سبک سینت ویو - شماره ۱

The Rise of the Synths, Synthwave Mix, Vol. 1

در این قسمت از آلبوم های اختصاصی وبسایت دنیای موسیقی میخواهیم کمی به عقب برگردیم و با یکی از اصیل ترین و نوستالژیک ترین حال و هوا های موسیقی و البته موسیقی الکترونیک آشنا شویم. سینت ویو Synthwave نام این شاخه اصیل و خاطره انگیز از دنیای موسیقیست که در این قسمت با آن آشنا شده و شنونده آن خواهید بود و طبعا بعد از زنده شدن خاطراتی شیرین، لذتی وصف ناشدنی را خواهید برد.

سینت ویو نام ژانری در دنیای موسیقی الکترونیک است که شدیدا تحت تاثیر ریشه این موسیقی و حال و هوای دهه های هشتاد و نود میلادی قرار دارد. تمام چیزی که در آهنگ های این سبک می‌شنوید تداعی کننده همان حال و هواست، حال و هوای زمانی که با رشد و پیشرفت سینت ها و اوج گیری استفاده از موسیقی الکترونیک در فیلم ها و ویدیو گیم ها، ظهور رسمی سینت های مترقی صورت گرفت و رنگ و بوی ناشناخته اما فوق العاده پر انرژی و جذابی به ساختمان موسیقی تزریق شد. سبک سینت ویو تماما متاثر از این دوران می‌باشد و تمام ویژگی ها و اصالت آن دوران را حفظ کرده است. استفاده از خشک ترین، خام ترین و ابتدایی ترین حالات صدایی سینت ها، درام های ممتد و متوالی با فواصل مشخص که واضح ترین مشخصه آن اسنر های فلت با کمی چاشنی ریورب و البته آن هم در ابتدایی ترین حالت این تکنیک است، استفاده از اسید بیس هایی با خشونت کمتر از حد معمول، استفاده از ساز هایی مثل گیتار الکتریک و ایجاد لید در دراپ های انتهایی موسیقی، استفاده از ساده ترین حالات دیلی و در کل استفاده از حداقل پیچیدگی و تکنیک های ماورایی و مبهوت کننده حال حاضر موسیقی الکترونیک تمام اصالتیست که در ساختمان این موسیقی موج می‌زند. لازم به ذکر است که این سبک با نام های دیگری مثل رترو ویو ، فیوچر سینت و اوت ران نیز شناخته می‌شود.

سبک سینت ویو در حوالی سال 2000 میلادی بصورت رسمی پای به دنیای پهناور موسیقی الکترونیک گذاشت و در اوایل سال 2010 به اوج فعالیت و محبوبیت خود رسید. البته این ژانر پیشرفت هایی را هم در ساختمان خود تجربه کرده است و در مواردی به سبک هم ژن خود یعنی سایبرپانک نزدیک شده و چهره ای تاریک تر و تهاجمی تر را از خود نشان داده است. در این مجموعه هم شما شنونده 16 ترک منتخب از هر دو حالت سنتی و جدید اما تاریک تر این سبک با خلاقیت هنرمندانی مثل Essenger ، September 87 ، Neon Nox و Andromeda Dreams خواهید بود و سفری هیجان انگیز و خاطره انگیز به گذشته را تجربه خواهید کرد. برای آشنایی بیشتر با ژنتیک این موسیقی منتظر مجموعه بعدی در سبک سایبرپانک باشید...!

به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۳۹۸/۱۲/۰۵

خیلی جذاب بود واقعا . مرسی . منتظر آلبوم های جدید هستیم.

۱۳۹۸/۱۲/۰۷

سلام، خوشحالم که دوستش داشتید، امیدوارم آلبوم‌های بعدی هم بتونه رضایت شما رو به دست بیاره.

محصولات مرتبط
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند