دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Voice Gravity - Vocal Trance Mix, Vol. 4 اثر Various Artists
سبک : Vocal Trance - Trance - Electronic -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 16
2020
رتبه آلبوم در allmusic
N/A
رتبه آلبوم در Discogs
N/A
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
N/A
1
You Light Up the Night (Extended Mix)
2
One More Night (Original Mix)
3
Imperfect Souls (Extended Mix)
4
In Euphoria We Rise (Progressive Mix)
5
Here With Me (Extended Mix)
6
Winter (Original Mix)
7
If We Say Goodbye (Extended Mix)
8
Waiting on the Other Side (Original Mix)
9
Runaway (Fisherman Extended Remix)
10
Serenity (Eximinds Extended Remix)
11
Never Fade (Extended Mix)
12
Gravity (Extended Mix)
13
Stars Collide (Extended Mix)
14
Want You to Go (Aimoon Extended Remix)
15
Shine (Extended Mix)
16
Rooftops (Extended Mix)

جاذبه صدا - منتخب بهترین آهنگ های سبک وکال ترنس - شماره ۴

Voice Gravity - Vocal Trance Mix, Vol. 4

در این قسمت شنونده مجموعه ای کم نظیر و فوق العاده شنیدنی در سبک وکال ترنس خواهید بود. این مجموعه چهارمین شماره از آلبوم های اختصاصی وبسایت دنیای موسیقی است که در این سبک پر طرفدار موسیقی الکترونیک به شما ارائه می‌کنیم. این آلبوم را نیز مانند مجموعه شماره دو در سبک وکال ترنس با استایل پراگرسیو ترنس خواهید شنید. احساسات جذابی که در هنگام شنیدن آهنگ های این مجموعه شما را احاطه می‌کنند در لذت بخش ترین حالت ممکن شما را به وجد آورده و لحظاتی پر از شور و هیجان و البته حالات عاطفی را برای شما رقم خواهند زد. در ادامه با دنیای موسیقی همراه باشید.
یکی از بارز ترین عناصر حاضر در ساختمان موسیقی ترنس فضاسازی خلسه آوری است که توسط ادوات و تکنیک های خاص این موسیقی ایجاد می‌شود، خلسه ای غرق کننده که با سطحی بی نهایت از انرژی احاطه شده و احساساتی لذت بخش را به شنونده منتقل می‌کند. حال تصور کنید که این عنصر مبهوت کننده، در تکنیکی ترین حالت ممکن با صدای ماورایی و جادویی وکالیست های خاص این سبک، زینت داده شود. نتیجه این تلفیق بجا و اصولی، پدیده ای شنیدنی و فوق العاده تاثیر گذار با نام وکال ترنس می‌باشد. این صدا ها در بهترین شکل ممکن و با چندین لایه مختلف بصورتی طراحی می‌شوند که در کنار سینت ها و پلاک های مبهوت کننده، به بهترین و لذت بخش ترین حالت ممکن شنونده را غرق در خلسه ای بی نظیر کرده و احساساتی عاطفی را به او منتقل کنند. در مقابل این احساسات، انرژی حاضر در روح موزیک های وکال ترنس که توسط لیفت ها و دراپ های پر قدرت خلق می‌شود، به بهترین شکل نقش ایجاد شور و هیجان را در شنونده ایفا می‌کند. تمام این ها یعنی خلق تجربه ای خاص، بی نظیر و فوق العاده جذاب برای شنونده.

در این مجموعه بی نظیر در سبک وکال ترنس شنونده 16 ترک منتخب از بهترین آهنگ های این سبک با استایل پراگرسیو ترنس خواهید بود و با هنرمندی بزرگانی در دنیای موسیقی الکترونیک و ترنس مانند Armin Van Buuren ، Markus Schulz ، Aurosonic و Super8 & Tab لذتی بی نظیر را تجربه خواهید کرد. لطفا نظرات، انتقادات و پیشنهاد های خود در مورد این مجموعه را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۳۹۹/۱۲/۲۴

عالیه فقط امید وارم که این حرکت شما برای چندین سال ادامه داشته باشه

۱۳۹۹/۱۲/۲۵

سلام، خوشحالیم که رضایت شما رو به دست آوردیم. همه سعی و تلاش ما هم ادامه این مسیره.

۱۳۹۹/۰۶/۱۹

هیچگاه بایکبارشنیدن یک موسیقی نمیتوان گفت ازش لذت میبرم یا ...!؟ بایدبه دفعات شنیدتاذهنمان به پستی و بلندی ها سبک سنگینی و صدالبته ریتم آهنگ عادت نسبی کنه بعد اون زمان دل از ذهن شنیدن دوباره را اگرطلب کرد آن زمان با تمام وجودمیتوان گفت ک من مثلا فلان موسیقی رادوست دارم یاندارم ختم کلام لایق آن هست این موسیقی ک بدفعات شنیده بشه و نهایت یک قلب خوشگل نثارزحمتی ک بابت تهیه اش کشیده شده نثار سازندش کرد... ممنون

۱۳۹۹/۰۶/۱۹

سلام، ممنون و مایه مسرته که این آلبوم تونسته حس خوبی را برای شما به همراه داشته باشه.

محصولات مرتبط
از همین سبک :
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :