دنیای موسیقی
منو
نوار جستجو
بازگشت به خانه
جستجو
Anne-Sophie Mutter - Tchaikovsky: Violin Concerto (Violinkonzert)
Tchaikovsky: Violin Concerto (Violinkonzert)
پخش آلبوم
pause
علاقه مندی
اشتراک گذاری
دانلود
دانلود آلبوم
پخش قطعه
توقف پخش
1
Violin Concerto in D, Op. 35 - Tchaikovsky: Violin Concerto in D, Op. 35, TH. 59 - Opening Applause
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
2
Violin Concerto in D, Op. 35 - Tchaikovsky: Violin Concerto in D, Op. 35, TH. 59 - 1. Allegro Moderato (Feat. Wiener Philharmoniker & Herbert von Karajan)
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
3
Violin Concerto in D, Op. 35 - Tchaikovsky: Violin Concerto in D, Op. 35, TH. 59 - 2. Canzonetta (Andante) (Feat. Wiener Philharmoniker & Herbert von Karajan)
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
4
Violin Concerto in D, Op. 35 - Tchaikovsky: Violin Concerto in D, Op. 35, TH. 59 - 3. Finale (Allegro Vivacissimo) (Feat. Wiener Philharmoniker & Herbert von Karajan)
افزودن به پلی لیست
پخش قطعه
توقف پخش
5
Violin Concerto in D, Op. 35 - Tchaikovsky: Violin Concerto in D, Op. 35, TH. 59 - Closing Applause
افزودن به پلی لیست

چایکوفسکی: کنسرتوی ویولن؛ اجرایی بی نظیر از آنه سوفی موتر در همراهی هربرت فون کارایان و ارکستر فیلارمونیک وین

Anne-Sophie Mutter, Wiener Philharmoniker, Herbert von Karajan - Tchaikovsky: Violin Concerto (Violinkonzert)

آنه سوفی موتر
آشنایی بیشتر و دانلود آلبومهای دیگر این هنرمند در
سال انتشار
انتشار :
1988
کیفیت
کیفیت :
MP3 320kbps
تعداد آلبوم
تعداد آلبوم :
1
تعداد آهنگ
تعداد آهنگ :
5
سبک‌های آلبوم :

آلبوم موسیقی کلاسیک چایکوفسکی: کنسرتوی ویولن Tchaikovsky: Violin Concerto (Violinkonzert) اثری از آنه سوفی موتر Anne-Sophie Mutter ویولنیست مشهور آلمانی، در همراهی با هربرت فون کارایان Herbert von Karajan رهبر ارکستر تکرارنشدنی اتریشی و ارکستر فیلارمونیک وین Wiener Philharmoniker است. هر کدام از این هنرمندان، نام‌هایی شناخته‌شده هستند که نیازی به معرفی ندارند. آنه سوفی موتر نوازنده‌ای است که بارها موفق به کسب جوایز معتبر شده است و در زمره برترین نوازندگان ویولن زنده قرار دارد. هربرت فون کارایان نیز یکی از بزرگ‌ترین رهبران ارکستر قرن بیستم و همچنین پرفروش‌ترین هنرمند موسیقی کلاسیک است. ارکستر فیلارمونیک وین نیز در سال ۱۸۴۲ تاسیس شده است و تا به امروز میزبان اجرای بسیاری از آهنگسازان، نوازندگان و رهبران ارکستر بوده است. پیوتر ایلیچ چایکوفسکی Pyotr Ilyich Tchaikovsky نیز آهنگساز برجسته دوره رمانتیک و از برترین آهنگسازان تاریخ موسیقی است که آثارش همچنان از جذابیت‌های شنیداری زیادی برخوردار است.

کنسرتوی ویولن در ر ماژور، اپوس ۳۵ The Violin Concerto in D major, Op. 35، اثری است که چایکوفسکی در سال ۱۸۷۸ در سه مومان و در کنار دریاچه ژنو نوشت. این کنسرتو برای ویولن سولو، دو فلوت، دو ابوا، دو کلارینت، دو بیسون، چهار هورن، دو ترومپت، تیمپانی و سازهای زهی نوشته شده است. اجرای اولیه این کنسرتو در همراهی با لئوپولد آوئر Leopold Auer (رهبر ارکستر مجارستانی) و یوزف کوتک Iosif Kotek (آهنگساز و ویولنیست روس) انجام شد. از این ساخته چایکوفسکی به عنوان یکی از برترین کنسرتوهای ویولن تاریخ موسیقی یاد می‌شود.

چه می‌شود اگر جمعی از اساطیر موسیقی در کنار هم گرد آیند و اجرای یکی از برترین آثار تاریخ موسیقی را عهده‌دار شوند. آنه سوفی موتر، هربرت فون کارایان و ارکستر فیلارمونیک وین در همراهی با هم اثری ارائه داده‌اند که به خوبی جزئیات مد نظر پیوتر ایلیچ چایکوفسکی را ارائه کرده است. آلبوم Tchaikovsky: Violin Concerto (Violinkonzert) اثری دقیق و شنیدنی از هنرمندانی است که هر کدام از آن‌ها به تنهایی برای تضمین هر اجرا کافی هستند و همکاری مشترک آن‌ها، این آلبوم را به اثری بدل کرده است که می‌توان بارها و بارها آن را شنید و نبوغ آهنگساز و نوازندگان آن را مورد ستایش قرار داد.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۸/۱۰
نظرات کاربران
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
loading spinner
play target
تازه‌های مجله دنیای موسیقی :
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
دنیای موسیقی
بازگشت
سبک‌های موسیقی
بازگشت
حس و حال
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :