دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Tchaikovsky: Violin Concerto (Violinkonzert) اثر Anne-Sophie Mutter
سبک : Classical - Instrumental -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 5
1988
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.8/5
1
Violin Concerto in D, Op. 35 - Tchaikovsky: Violin Concerto in D, Op. 35, TH. 59 - Opening Applause
2
Violin Concerto in D, Op. 35 - Tchaikovsky: Violin Concerto in D, Op. 35, TH. 59 - 1. Allegro Moderato (Feat. Wiener Philharmoniker & Herbert von Karajan)
3
Violin Concerto in D, Op. 35 - Tchaikovsky: Violin Concerto in D, Op. 35, TH. 59 - 2. Canzonetta (Andante) (Feat. Wiener Philharmoniker & Herbert von Karajan)
4
Violin Concerto in D, Op. 35 - Tchaikovsky: Violin Concerto in D, Op. 35, TH. 59 - 3. Finale (Allegro Vivacissimo) (Feat. Wiener Philharmoniker & Herbert von Karajan)
5
Violin Concerto in D, Op. 35 - Tchaikovsky: Violin Concerto in D, Op. 35, TH. 59 - Closing Applause

چایکوفسکی: کنسرتوی ویولن؛ اجرایی بی نظیر از آنه سوفی موتر در همراهی هربرت فون کارایان و ارکستر فیلارمونیک وین

Anne-Sophie Mutter, Wiener Philharmoniker, Herbert von Karajan - Tchaikovsky: Violin Concerto (Violinkonzert)

آلبوم موسیقی کلاسیک چایکوفسکی: کنسرتوی ویولن Tchaikovsky: Violin Concerto (Violinkonzert) اثری از آنه سوفی موتر Anne-Sophie Mutter ویولنیست مشهور آلمانی، در همراهی با هربرت فون کارایان Herbert von Karajan رهبر ارکستر تکرارنشدنی اتریشی و ارکستر فیلارمونیک وین Wiener Philharmoniker است. هر کدام از این هنرمندان، نام‌هایی شناخته‌شده هستند که نیازی به معرفی ندارند. آنه سوفی موتر نوازنده‌ای است که بارها موفق به کسب جوایز معتبر شده است و در زمره برترین نوازندگان ویولن زنده قرار دارد. هربرت فون کارایان نیز یکی از بزرگ‌ترین رهبران ارکستر قرن بیستم و همچنین پرفروش‌ترین هنرمند موسیقی کلاسیک است. ارکستر فیلارمونیک وین نیز در سال ۱۸۴۲ تاسیس شده است و تا به امروز میزبان اجرای بسیاری از آهنگسازان، نوازندگان و رهبران ارکستر بوده است. پیوتر ایلیچ چایکوفسکی Pyotr Ilyich Tchaikovsky نیز آهنگساز برجسته دوره رمانتیک و از برترین آهنگسازان تاریخ موسیقی است که آثارش همچنان از جذابیت‌های شنیداری زیادی برخوردار است.

کنسرتوی ویولن در ر ماژور، اپوس ۳۵ The Violin Concerto in D major, Op. 35، اثری است که چایکوفسکی در سال ۱۸۷۸ در سه مومان و در کنار دریاچه ژنو نوشت. این کنسرتو برای ویولن سولو، دو فلوت، دو ابوا، دو کلارینت، دو بیسون، چهار هورن، دو ترومپت، تیمپانی و سازهای زهی نوشته شده است. اجرای اولیه این کنسرتو در همراهی با لئوپولد آوئر Leopold Auer (رهبر ارکستر مجارستانی) و یوزف کوتک Iosif Kotek (آهنگساز و ویولنیست روس) انجام شد. از این ساخته چایکوفسکی به عنوان یکی از برترین کنسرتوهای ویولن تاریخ موسیقی یاد می‌شود.

چه می‌شود اگر جمعی از اساطیر موسیقی در کنار هم گرد آیند و اجرای یکی از برترین آثار تاریخ موسیقی را عهده‌دار شوند. آنه سوفی موتر، هربرت فون کارایان و ارکستر فیلارمونیک وین در همراهی با هم اثری ارائه داده‌اند که به خوبی جزئیات مد نظر پیوتر ایلیچ چایکوفسکی را ارائه کرده است. آلبوم Tchaikovsky: Violin Concerto (Violinkonzert) اثری دقیق و شنیدنی از هنرمندانی است که هر کدام از آن‌ها به تنهایی برای تضمین هر اجرا کافی هستند و همکاری مشترک آن‌ها، این آلبوم را به اثری بدل کرده است که می‌توان بارها و بارها آن را شنید و نبوغ آهنگساز و نوازندگان آن را مورد ستایش قرار داد.

 

به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
آلبوم Vivaldi: The Four Seasons اثر Anne-Sophie Mutter
Anne-Sophie Mutter
آلبوم Anne-Sophie Mutter Plays Bach اثر Anne-Sophie Mutter
Anne-Sophie Mutter
آلبوم Across the Stars اثر Anne-Sophie Mutter
Anne-Sophie Mutter
آلبوم Renewal? اثر Voces8
Voces8
آلبوم 100 Best Baroque اثر Various Artists
Various Artists
آلبوم Spontaneous Symbols اثر Brooklyn Rider
Brooklyn Rider
آلبوم Flow State Mosaic اثر Will Samson
Will Samson
آلبوم It's Warm اثر Borrtex
Borrtex
آلبوم Post-Svalbard اثر Niklas Paschburg
Niklas Paschburg
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند