دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Digital Prophecy اثر Dhafer Youssef
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 10
2003
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.4/5
1
Diaphanes
2
Aya
3
Dawn Prayer
4
Sparkling Truth
5
Ysamy
6
Holy Breath
7
Seventh Heaven Suite
8
Woodtalk
9
Holy Lie
10
Flowing Water

سومین آلبوم استودیویی ظافر یوسف اثری تاثیرگذار و درخور توجه

Dhafer Youssef - Digital Prophecy

آلبوم جاز معاصر Digital Prophecy اثری از ظافر یوسف Dhafer Youssef هنرمند مطرح و پرآوازه تونسی است. از او می‌توان به عنوان یکی از پیشروترین هنرمندان معاصر تونس نام برد که آوازه‌اش از محدوده جغرافیایی آفریقا و غرب آسیا فراتر رفته است. او با دو آلبوم پیشین خود به خوبی استعداد خود را به نمایش گذاشت و اکنون با فاصله دو ساله نسبت به آلبوم صوفی الکتریک Electric Sufi بازگشته است.

در این آلبوم شنونده اثری با فضاسازی شبیه به آلبوم دوم او هستیم. موسیقی این آلبوم با حضور سازهایی چون عود و فلوت عربی المان‌های روح‌نواز موسیقی عربی و شرقی را در خود دارد و کنار آن باز هم می‌توان المان‌های مدرن موسیقی را در آن شنید. اگر آثار او با ترتیب زمانی گوش داده شود، می‌توان سیر تکاملی موسیقی این خواننده و نوازنده تونسی را به خوبی مشاهده کرد. در این آلبوم بیش از دو آلبوم قبل، موسیقی الکترونیک و امبینت مورد استفاده ظافر یوسف قرار گرفته است، امری که از نام آلبوم نیز مشهود است و همراهی این المان‌ها با صدای شگفت‌انگیز او، سومین آلبومش را که قطعات موسیقی بدون کلام زیادی دارد را به اثری متفاوت بدل کرده است. Digital Prophecy به عنوان گام سوم این هنرمند در دنیای موسیقی، اثری است که از لحظه ابتدایی تا پایان مخاطب را با تلفیق موسیقی ملل و خصوصا عربی با موسیقی جاز با خود همراه می‌کند.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
از همین هنرمند :
از همین سبک :
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :