دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم The People United Will Never Be Defeated اثر Kai Schumacher
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 9
2010
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.8/5
1
El Pueblo Unido Jamás Será Vencido Theme 1
2
El Pueblo Unido Jamás Será Vencido Variations 1-6
3
El Pueblo Unido Jamás Será Vencido Variations 7-12
4
El Pueblo Unido Jamás Será Vencido Variations 13-18
5
El Pueblo Unido Jamás Será Vencido Variations 19-24
6
El Pueblo Unido Jamás Será Vencido Variations 25-30
7
El Pueblo Unido Jamás Será Vencido Variations 31-36
8
Cadenza
9
El Pueblo Unido Jamás Será Vencido Theme 2

فردریک رزوسکی: مردم متحد هرگز شکست نخواهند خورد؛ اثری جاودان از کای شوماخر

Kai Schumacher - Frederic Rzewski: El Pueblo Unido Jamás Será Vencido [The People United Will Never Be Defeated, 36 Variations For Piano]

آلبوم کلاسیک معاصر فردریک  رزوسکی: مردم متحد هرگز شکست نخواهند خورد Frederic Rzewski: El Pueblo Unido Jamás Será Vencido (به انگلیسی The People United Will Never Be Defeated, 36 Variations For Piano) اثری از پیانیست نام‌دار آلمانی کای شوماخر Kai Schumacher است. فردیک آنتونی رزوسکی Frederic Anthony Rzewski آهنگساز آمریکایی است که در آثار خود تلاش می‌کرد تا ملودی‌های مشهور سیاسی و اجتماعی را در قالب موسیقی مینمال و کلاسیک و واریاسیون‌های پیانو به گوش جهانیان برساند و El Pueblo Unido Jamas Sera Vencido مشهورترین ساخته او است. مردم متحد هرگز شکست نخواهند خورد یکی از ترانه‌های مشهور کشور شیلی است که پس از سرنگونی حکومت رئیس جمهور قانونی شیلی، سالوادور آلنده توسط نیروهای تحت حمایت دولت آمریکا به رهبری آگوستو پینوشه (فرمانده جنایت‌کار و رهبر کودتا) به عنوان نمادی برای مقاومت این مردم معرفی شد. این قطعه نوشته سرجیو ارتگا Sergio Ortega آهنگساز شیلیایی است و بارها و بارها توسط هنرمندان مختلف در سرتاسر دنیا اجرا شده است و معروف‌ترین اجرای آن در سطح دنیا، اجرای ویکتور خارا Victor Jara خواننده مردمی اهل کشور شیلی است. این قطعه در حال حاضر محصور به مرزهای شیلی نیست و در سرتاسر دنیا به عنوان نمادی برای مقاومت شناخته می‌شود. در اعتراضات سال ۲۰۱۹ مردم شیلی به دولت دست راستی و تندروی این کشور، سباستین پینرا  Sebastián Piñera که او نیز تحت حمایت آمریکا است بار دیگر این ترانه توسط موج مردم اجرا شد و منجر به محبوبیت مجدد آن شد.

آلبوم The People United Will Never Be Defeated, 36 Variations For Piano یکی از بهترین اجراها از این قطعه است. اجراهای متعددی از این قطعه در دنیای موسیقی موجود است، اما بی‌شک اجرای کای شوماخر را باید در زمره برترین‌ها جای داد. همان طور که از نام آلبوم مشخص است، اجرای کای شوماخر ۳۶ واریاسیونی است که توسط برای پیانو نوشته شده است و او در بالاترین سطح ممکن آن را اجرا کرده است. این نوازنده در این آلبوم موسیقی بی کلام در بالاترین وضوح ممکن، تصویری که آهنگساز اولیه، سرجیو ارتگا و تفسیر ثانویه آن در ذهن فردریک رزوسکی را با نوای پیانوی خود به تصویر کشیده است. کای شوماخر با این آلبوم که اولین آلبوم استودیویی او نیز هست، توانست به شهرت و اعتبار گسترده جهانی دست یابد و خیلی زود خود را به عنوان نوازنده‌ای چیره‌دست در دنیای موسیقی مطرح نماید که می‌توان از او انتظارات زیادی داشت.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۷/۲۴
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
از همین سبک :
آلبوم In a Time Lapse [Deluxe] اثر Ludovico Einaudi
Ludovico Einaudi
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :