دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم In the Skies اثر Peter Green
سبک : Blues Rock - Rock -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 9
1978-1997
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.4/5
0:00
0:00
1
In the Skies
2
Slabo Day
3
A Fool No More
4
Tribal Dance
5
Seven Stars
6
Funky Chunk
7
Just For You
8
Proud Pinto
9
Apostle

در آسمان‌ها، اثر تحسین شده‌ی پیتر گرین

Peter Green - In the Skies

آلبوم بلوز راک در آسمان‌ها In the Skies اثری از خواننده و ترانه‌سرای مشهور و تحسین‌شده، پیتر گرین Peter Green است. او یکی از اعضای موسس گروه پرآوازه فلیتوود مک Fleetwood Mac است که همراه با این گروه به موفقیت‌های پرشماری دست یافت. او در سال ۱۹۷۰ از این گروه جدا شد و فعالیت انفرادی خود را آغاز کرد. In the Skies دومین آلبوم فردی این هنرمند است که با فاصله هشت ساله نسبت به آلبوم او منتشر شد.

او در این آلبوم با تعدادی از نوازندگان توانمند و باتجربه از جمله سفید برفی  Snowy White یا ترنس چارلز وایت Terence Charles White (از اعضای گروه تین لیزی Thin Lizzy و پینک فلوید Pink Floyd) و پیتر باردنز  Peter Bardens (دوست دانشگاهی گرین و از اعضای گروه کمل Camel) همکاری کرده است. تمامی قطعات این آلبوم توسط پیتر گرین نوشته شد و همچنین برخی ترانه‌های آن توسط همسر جین سراییده شده است. این آلبوم در دوره‌ای ضبط شد که او هنوز در آمادگی کامل برای برگشت به صنعت موسیقی نبود و به همین دلیل اسنویی وایت در این آلبوم اجرای برخی از لیدها را بر عهده گرفت. این آلبوم بار دیگر توانست نام این هنرمند را در دنیای موسیقی مطرح نماید و توانایی‌های شگرف او در آهنگسازی و ترانه‌سرایی را یادآور شد. جدا از تحسین‌هایی که روانه آلبوم In the Skies شد، دومین آلبوم استودیویی این هنرمند فروش خوبی را نیز تجربه کرد.

 

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۷/۲۴
به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
از همین سبک :
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :