دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Brothers in Arms اثر Dire Straits
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 9
1985
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.5/5
0:00
0:00
1
So Far Away
2
Money For Nothing
3
Walk of Life
4
Your Latest Trick
5
Why Worry
6
Ride Across the River
7
The Man's Too Strong
8
One World
9
Brothers in Arms

هم‌رزمان درخشان‌ترین و محبوب‌ترین آلبوم گروه ماندگار دایر استریتس

Dire Straits - Brothers in Arms

آلبوم بلوز راک هم‌رزمان Brothers in Arms محبوب‌ترین آلبوم گروه مشهور دایر استریتس Dire Straits است. این آلبوم پنجمین آلبوم این گروه انگلیسی است و می‌توان آن را یک آلبوم مفهومی برشمرد که به شرایط زندگی معاصر و خصوصا جنگ و ... می‌پردازد. این آلبوم به‌واسطه گستره مضامینی که در آن مطرح می‌شود، یک اثر چندفرهنگی است و آهنگسازان زیادی در مراحل مختلف با مارک نافلر Mark Knopfler و گروهش همکاری داشته‌اند.

موسیقی این آلبوم تلفیقی از موسیقی آمریکای لاتین از جمله رگی با موسیقی راک دوران خود است. برخی از قطعات این آلبوم، جز برترین آثار این گروه هستند. قطعه همرزمان که هم‌نام آلبوم است به ماجرای جنگ‌های داخلی السالوادور می‌پردازد؛ اگرچه مضمون آن فراتر از این جنگ است و کلیت جنگ را در بر می‌گیرد. قطعه پول برای هیچ Money for Nothing پرفروش‌ترین تک‌آهنگ دایر استریتس است که به مفهوم بیگانگی انسان با دنیای مدرن پرداخته است و در آن استینگ Sting خواننده و ترانه‌سرای مشهور نیز در آن حضور دارد.

این آلبوم، درخشان‌ترین و موفق‌ترین ساخته گروه دایر استریتس است. فروش کلی این آلبوم فراتر از تصور بود و بیش از ۳۰ میلیون نسخه از آن به فروش رسید؛ امری که این آلبوم را در میان پرفروش‌ترین آلبوم‌های تاریخ جای می‌دهد. هم‌رزمان هشتمین آلبوم پرفروش تاریخ بریتانیا است. این آلبوم توانست به صدر جدول فروش کشورهایی چون بریتانیا، آمریکا و استرالیا راه یابد و هفته‌ها صدرنشین باقی بماند. Brothers in Arms، اولین آلبومی بود که توانست در قالب سی‌دی، فروش بیش از یک میلیون نسخه‌ای را تجربه کند. منتقدان نیز این آلبوم را مورد ستایش قرار دادند و دایر استریتس برای آلبوم هم‌رزمان موفق به کسب یک جایزه گرمی، یک جایزه بریت و یک جایزه جونو شد. مجله Q این آلبوم را رده ۵۱ در میان ۱۰۰ آلبوم برتر تاریخ بریتانیا جای داده است.

به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
محصولات مرتبط
آلبوم Mr. Universe اثر Ian Gillan
Ian Gillan
آلبوم III اثر The Lumineers
The Lumineers
آلبوم Spirit of Eden اثر Talk Talk
Talk Talk
آلبوم If Only اثر No Sun
No Sun
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند