دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Nowhere Now Here اثر MONO
سبک : Post-Rock - Rock -
فرمت : MP3 320 kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 10
2019
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
4.5/5
1
God Bless
2
After You Comes the Flood
3
Breathe
4
Nowhere, Now Here
5
Far and Further
6
Sorrow
7
Parting
8
Meet Us Where the Night Ends
9
Funeral Song
10
Vanishing, Vanishing Maybe

آلبوم هیچ‌کجا، اکنون این‌جا دهمین آلبوم گروه پست راک افسانه‌ای مونو

MONO - Nowhere Now Here

آلبوم هیچ‌کجا، اکنون این‌جاNowhere Now Here  دهمین آلبوم گروه پست راک افسانه‌ای مونو MONO است. ۲ سال پس از آخرین آلبوم گروه Requiem For Hell، انتظار هواداران این بند مشهور به پایان رسید و آلبوم جدید و مورد انتظار مونو منتشر شد. در این ۲ سال، یاسونوری تاکادا Yasunori Takada درامر و از اعضای اصلی و موسس مونو، از گروه جدا شد و دام ماجوری کیپولا Dahm Majuri Cipolla (درامر اسبق گروه The Phantom Family Halo) به این گروه اضافه شد. همچنین در این مدت تاکاهیرا گوتو (تاکا گوتو) Takaakira 'Taka' Goto اولین آلبوم فردی‌اش تحت نام پروژه Behind the Shadow Drops را منتشر کرد. دو عضو اصلی دیگر گروه، هیدکی سوئماتسو (یودا سوئماتسو)‌ Hideki "Yoda" Suematsu و تاماکی کونیشی Tamaki Kunishi با گروه همکاری دارند.

مونو از دیربار به‌عنوان یکی از نمادهای پست راک مطرح بوده و هست و آثاری عرضه کرده است که بسیاری از آن‌ها از آن‌ها را می‌توان در میان برترین‌های تاریخ پست راک جای داد. در طول مدت فعالیت مونو، از ابتدای قرن بیست‌ویکم تا به امروز، موسیقی آن‌ها را چندین بار به نقاط مختلفی از سیاره زمین برده است. اتفاقات رخ‌داده در این نقاط، تجربه‌های ارزشمندی برای گروه به ارمغان آورده است و تاثیری غیرقابل چشم‌پوشی بر موسیقی این گروه نهاده است و باعث شده‌اند موسیقی MONO پویاتر و عمیق‌تر شود.

آن‌ها در این آلبوم با رویکردی تجربی تغییراتی در سبک موسیقی خود اعمال کرده‌اند و کمی از فضای موسیقی گذشته خود فاصله گرفته‌اند. در این آلبوم مونو با رویکردی مینیمال‌تر به‌نسبت گذشته، آثاری خلق کرده که بیش از قبل به موسیقی مدرن تمایل یافته‌اند. در این آلبوم، از موسیقی الکترونیک و افکت‌های آن در کنار فضای ارکسترال همیشگی مونو، بهره بیشتری برده شده است؛ امری که باعث می‌شود این آلبوم از فضای موسیقی شرقی مونو کمی فاصله بگیرد. همچنین این آلبوم، یکی از معدود آلبوم‌های مونو است که در آن از وکال استفاده شده است. موسیقی مونو، برآمده از موسیقی شرق آسیا و خصوصا ژاپن است. این خاستگاه باعث شده تا موسیقی مونو ساختاری درون‌گرا داشته باشد که در عین درون‌گرایی، پرانرژی است. مونو در آلبوم Nowhere Now Here اگرچه از ساختار قبلی خود کمی فاصله گرفته است، ‌اما همچنان یک اثر درخشان با ویژگی‌های همیشگی موسیقی مونو را ارائه داده است؛ آلبومی که توانایی مسحور و مبهوت کردن هر علاقه‌مند موسیقی را دارد.

به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۳۹۷/۱۰/۱۴

سلام با تشکر از سایت فوق العادتون مشکل دانلود سایتتون رفع شد اما هنوز این آلبوم لینکش خرابه پول کم کرد اما دانلود نکرد

۱۳۹۷/۱۰/۱۴

سلام دوست عزیز، سپاسگزاریم که ما رو دنبال می‌کنید و همچنین با عرض پوزش بابت مشکلات سایت، مشکل رفع شد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۲

سلام خسته نباشید چرا لینک دانلود خرابه؟ از حسابم کم شد ولی نمیتونم دانلود کنم

۱۳۹۷/۱۰/۱۲

سلام کاربر گرامی، با عرض پوزش مشکلی برای سرور دانلود پیش آمده و در حال رسیدگی و رفع آن هستیم. لطفا چند ساعت دیگر مجدد امتحان کنید. لازم به ذکر است مبلغ آلبوم فقط یک بار از حساب شما کسر می شود. باز هم پوزش.

محصولات مرتبط
آلبوم Of Smoke and Fire اثر Lander Configurations
Lander Configurations
آلبوم Larvae اثر Ciempies
Ciempies
آلبوم Время​/​Бремя пустых обещаний اثر Зацикленность (Zatsiklennost')
Зацикленность (Zatsiklennost')
آلبوم Lightbulb Sun اثر Porcupine Tree
Porcupine Tree
آلبوم Tearoom اثر Keor
Keor
آلبوم InnerSpeaker اثر Tame Impala
Tame Impala
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند