دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم Fear Inoculum اثر Tool
سبک : Progressive Rock - Rock -
فرمت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 10
2019
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
5/5
0:00
0:00
1
Fear Inoculum
2
Pneuma
3
Litanie contre la Peur
4
Invincible
5
Legion Inoculant
6
Descending
7
Culling Voices
8
Chocolate Chip Trip
9
7empest
10
Mockingbeat

آلبوم فیر ایناکولوم بازگشت شکوهمند گروه تول

Tool - Fear Inoculum [Digital Version]

آلبوم پراگرسیو راک فیر ایناکولوم Fear Inoculum اثری از گروه پرآوازه و تحسین‌برانگیز تول Tool است. این گروه یکی از درخشان‌ترین ستارگان دنیای موسیقی طی ۳۰ سال گذشته است که علی‌رغم گزیده‌کاری از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و با موسیقی پویا و مفهومی خود تحسین‌های بسیاری دریافت کرده است.

سیزده سال از زمان انتشار آخرین آلبوم این گروه می‌گذرد و در طی این دوران، دنیای موسیقی دست‌خوش تغییرات گسترده‌ای شده است و موسیقی پاپ بیش از پیش خود را به‌عنوان حاکم بلامنازع این صنعت مطرح کرده است. طی این سیزده سال بسیاری از گروه‌های مطرح قطعی و تقریبی به کار خود خاتمه داده‌اند و هنرمندان جدیدی پرچمدار این صنعت شده‌اند.

سیزده سال گذشته است و اکنون تول با جدیدترین آلبوم خود بازگشته است. بسیاری از هواداران این گروه خسته و مستاصل از ظهور موسیقی که با ذائقه آن‌ها، بیگانه است از انتشار آلبوم جدید تول ناامید شده بوند؛ تا این‌که تول با بازگشت شکوهمند خود نه تنها سبک راک که دنیای موسیقی را فتح کرد. هم‌زمان با انتشار Fear Inoculum آلبوم‌های چند تن از پرچمداران موسیقی پاپ منتشر شد؛ اما در کمال شگفتی پنجمین آلبوم این گروه شگفت‌انگیز بالاتر از همه آن‌ها در صدر جدول فروش قرار گرفت.

تول با همه المان‌های آشنایی که از آن سراغ داریم، ترانه‌های پرمغز و مفهومی و موسیقی گیرا و پویا بازگشت و دنیای موسیقی را مسحور هنرمنمایی خود کرد. هر ۴ عضو گروه تقریبا در پایان میان‌سالی هستند؛ اما بار دیگر چشمه نبوغ بی‌پایان خود را به رخ جهانیان کشیدند. موفقیت این گروه با آلبوم جدید و قطعات عمیق و طولانی و ۱۰ تا ۱۲ دقیقه‌ای، طعنه تلخی به قطعات کم‌عمق و تجاری این روزها است. آلبوم  Fear Inoculum نه‌تنها یکی از برترین آلبوم‌های امسال است؛ بلکه می‌توان از آن به‌عنوان یکی از برترین آلبوم‌های تاریخ موسیقی راک یاد کرد. این آلبوم اثری جذاب و گیرا و پرکشش با فضاسازی شگفت‌انگیز و ترانه‌های عالی است که نشان می‌دهد سیزده سال انتظار ارزشش را داشته است.

به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۳۹۹/۱۰/۲۶

شاید آخرین کار این گروه به این تمیزی و زیبایی باشه.... دیگه فکر نکنم گروه بتونه کاری تمیزتر و والاتر از این آلبوم بسازه. واقعن نمیشه.

۱۳۹۹/۱۰/۰۳

بهترین گروه موسیقی که وجود داشته و وجود خواهد داشت

۱۳۹۹/۱۰/۰۵

بله قطعا یکی از بهترین گروه‌ها است.

محصولات مرتبط
آلبوم A Sense of Loss اثر Nosound
Nosound
آلبوم Sete Cidades اثر Bacamarte
Bacamarte
آلبوم The Grand Allure اثر Isles of Aura
Isles of Aura
آلبوم The Final Cut اثر Pink Floyd
Pink Floyd
آلبوم Carmina Burana اثر Raymond Manzarek
Raymond Manzarek
آلبوم My Morning Jacket اثر My Morning Jacket
My Morning Jacket
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند