دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
دانلود آلبوم After Revolt - Downtempo Mix, Vol. 2 اثر Various Artists
سبک : Downtempo - Chillout - Electronic -
فرمت : MP3 320 kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 16
2018
رتبه آلبوم در allmusic
N/A
رتبه آلبوم در Discogs
N/A
رتبه آلبوم در دنیای موسیقی
N/A
0:00
0:00
1
Empowerment (Original Mix)
2
Istanbul Dubphonics (Drumspyder Remix)
3
The Secret of Soul (Original Mix)
4
Mosaïque (Original Mix)
5
Queen of Night (Original Mix)
6
Myst (Original Mix)
7
Tentacion (Original Mix)
8
Love in Damascus (Lannka Remix)
9
Sol (Original Mix)
10
Flames (Original Mix)
11
Shérazade (Original Mix)
12
Zablejalo Mi Agance (Findike Remix)
13
Aasha (Original Mix)
14
Sinere (Elfenberg Remix)
15
Sprem`te se Sprem`te (Original Mix)
16
Yıldızların Altında (Álvaro Suárez Remix)

بعد از آشوب - منتخب بهترین آهنگ های سبک داون تمپو - شماره ۲

After Revolt - Downtempo Mix, Vol. 2

در این قسمت شنونده ی دومین آلبوم از مجموعه آلبوم های اختصاصی موسیقی الکترونیک وبسایت دنیای موسیقی در سبک جذاب و گوش نواز داون تمپو با عنوان After Revolt خواهید بود. داون تمپو ، سبکی انعطاف پذیر در دنیای موسیقی و در نوع خود عمیق، که با قدرت بیان بالای خود می تواند تمامی حالات عمیق موسیقی را در خود جای دهد و آن ها را با اصیل ترین ساختمان و به بهترین شکل به گوش شنونده برساند و اگر تمام این حالات با فرهنگ های مختلف موسیقایی تلفیق شود، بهترین تجربه را به شنونده ارائه می دهد، مانند همین آلبومی که شنونده ی آن خواهید بود.

مجموعه ی شماره ی دو در سبک داون تمپو را با 16 ترک به شما ارائه می دهیم. موزیک های این مجموعه ی بی نظیر را طوری برای شما انتخاب و جمع آوری کرده ایم که همگی دارای حالت فیوژن و تلفیقی با رنگ و بوی شرقی باشند و هدفشان متمرکز کردن فرهنگ های مختلف موسیقایی در گوش شما به بهترین شکل ممکن باشد و این امر میسر نمی شود مگر با آشتی آلات آکوستیک موسیقی با دنیای پهناور موسیقی الکترونیک !

در مجموعه ی شماره ی دو در سبک داون تمپو ، تکنیک هایی جذاب از موسیقی الکترونیک را در کنار بازیگری جذاب تر آلات آکوستیک خواهید شنید. یک بازیگری با رنگ و بوی شرقی که به بهترین شکل ممکن انجام می شود و بعد از تلفیق با عناصر موسیقی الکترونیک ، گوش هر شنونده ای را نوازش می دهد. همین تلفیق را در قطعه ی انتخابی معرفی آلبوم خواهید دید و ترکیب هوشمندانه و محافظ کارانه ی وابل های قدرتمند موسیقی داب استپ در پایین‌ترین فرکانس ممکن با ساز های آکوستیک و تلفیق کیک و کلپ و اسنر سینت با آکوستیک پرکاشن در کنار وکالی با رنگ و بوی شرقی را خواهید شنید.

در این مجموعه، 8 ترک اول را تقریبا در همان فضای همیشگی داون تمپو با کمی عناصر الکترونیکی بیشتر خواهید شنید و از ترک شماره ی 9 به بعد، با حضور بیشتر عناصر تهاجمی موسیقی الکترونیکا ، موزیک به سمت حالات تکنو و هاوس سوق پیدا می کند و فضا کمی تاریک تر می شود، حجم بسته تر می شود و تکرار ها بیشتر می شوند و آهنگساز برای انتقال بهتر حالات بعد از آشوب به شنونده و مقایسه ی التهاب و آرامش بعد از فروکش کردن آن در ذهن او، از عناصر موسیقی های خلسه وار تکنو و هاوس کمک می گیرد. آهنگسازانی مثل Ash ، Robert Cristian ، Alef که در این آلبوم شنونده ی خلاقیت آنها خواهید بود. همچنین در این آلبوم از هنرمندی آهنگسازی ایرانی الاصل با نام Sahalé هم لذت خواهید برد.

به این محصول امتیاز دهید
دانلود آلبوم موسیقی
دانلود آلبوم
نظرات
برای ثبت نظر و شرکت در بحث ها عضو دنیای موسیقی شوید
۱۳۹۷/۰۹/۲۷

سلام. من این آلبوم رو دانلود کردم ولی باز نمیشه برام

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

کاربر گرامی لینک بررسی شد و مشکلی نداره، لطفا مجدد دانلود کنید. پیشنهاد می کنم برای باز کردن فایل از آخرین نسخه نرم افزار winrar استفاده کنید

محصولات مرتبط
آلبوم A Celtic Collection اثر Various Artists
Various Artists
آلبوم Arabic Groove اثر Various Artists
Various Artists
آلبوم Turkish Groove اثر Various Artists
Various Artists
آلبوم Reminisce اثر WMD
WMD
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند