دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار آبا - ABBA

آبا

ABBA

(1972-)

آبا ABBA گروه مشهور موسیقی پاپ سوئدی است که فعالیت خود را از سال ۱۹۷۲ آغاز کرد ویکی از پرفروش‌ترین و ماندگارترین گروه‌های تاریخ موسیقی پاپ است. نام این گروه که فعالیت خود را از شهر استکهلم آغاز کرد، از حرف اول نام اعضای گروه که متشکل از دو زوج هستند؛ آنی-فرید لونگستاد Anni-Frid "Frida" Lyngstad، بنی اندرسون Benny Andersson، بیورن اولویس Björn Ulvaeus، اگنتا فلتسکوگ  Agnetha Fältskogبرداشته شده است. فعالیت ۱۱ ساله این گروه معروف که به‌واسطه موسیقی گرم و خلاقانه، تاثیر شگرفی بر موسیقی پاپ پس از خود گذاشت و دستاوردهای عظیمی را برای آن‌ها به ارمغان آورد؛ امری که باعث می‌شود آثار این گروه از محبوبیتی کم‌نظیر در تمام دنیا برخوردار باشند. مجموع فروش آثار این گروه، بیش از ۴۰۰ میلیون نسخه تخمین زده می‌شود و این گروه را بدل به پرفروش‌ترین گروه موسیقی در کشورهای غیرانگلیسی‌زبان می‌کند. در سال ۲۰۱۸ اعضای گروه آبا بار دیگر گرد هم آمدند تا قطعه‌ای را با نام I Still Have Faith in You را منتشر کنند. آبا با موسیقی متفاوت خود که از زمان خود جلوتر بود، تا به امروز تحسین‌های زیادی را به خود دیده است و جوایز پرشماری را به‌دست آورده است.

به روز رسانی : ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
سبک ها : پاپ - سینث پاپ -
دانلود آلبوم موسیقی ABBA-Gold-Greatest-Hits
1992
آلبوم آبا گلد: برترین‌ها ABBA Gold: Greatest Hits مجموعه برترین آثار گروه پاپ مشهور و محبوب سوئدی آبا ABBA است. آبا که متشکل از دو زوج است در طول دوران فعالیت کوتاه یازده... - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 1992
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 19
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :