دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار الیسون کراوس - Alison Krauss

الیسون کراوس (1984-)

Alison Krauss

الیسون کراوس Alison Krauss موسیقی‌دان، خواننده، ترانه‌سرا و نوازنده مطرح آمریکایی است. او یکی از معتبرترین فعالان عرصه موسیقی در دنیا است و تاکنون از میان ۴۲ نامزدی دریافت جایزه گرمی، موفق به دریافت ۲۷ جایزه گرمی شده است؛ امری که او را در رده دوم بیشترین برندگان جایزه گرمی و اولین خواننده برنده جایزه گرمی در تاریخ جای می‌دهد.

این هنرمند سرشناس سبک بلوگراس کانتری (تلفیق موسیقی جاز و بلوز و کانتری) که نوازنده چیره‌دست فیدل (که به‌روایتی ویولن کنونی نسخه تکمیل‌شده این ساز است) نیز محسوب می‌شود، در سال ۱۹۷۱ متولد شد، از سن ۱۰ سالگی وارد دنیای موسیقی شد، در سال ۱۹۸۴ و در سن ۱۴ سالگی اولین اثر حرفه‌ای خود را ارائه داد و اولین آلبوم فردی خود را در سال ۱۹۸۷ منتشر کرد. یکی از نقاط اوج کارنامه بیش از ۳۰ ساله الیسون کراوس، اجرای موسیقی فیلم برنده اسکار کوهستان سرد بود که شهرت زیادی برای او به ارمغان آورد. الیسون کراوس در طول مدت ۳۴ ساله فعالیت هنری پربار خود تاکنون ۱۳ آلبوم منتشر کرده است که عموما مورد ستایش قرار گرفته‌اند.

به روز رسانی : ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
سبک ها : کانتری - پاپ - جز - بلوز -
2017
آلبوم موسیقی کانتری شهر بادخیز یا ویندی سیتی Windy City اثری از خواننده، ترانه‌سرا و نوازنده افسانه‌ای آمریکایی الیسون کراوس Alison Krauss است. - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2017
کیفیت : MP3 320 kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 17
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند