دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار آواویوز (آوا) - AVAWAVES

آواویوز (آوا)

AVAWAVES

(2018-)

آواویوز AVAWAVES (با نام اولیه آوا AVA) یک گروه دونفره انگلیسی متشکل از آنا فیبی Anna Phoebe و اشلینگ براور Aisling Brouwer است. موسیقی این گروه تلفیقی از صدای درهم‌تنیده ویولن و پیانو است. Ava کار خود را از سال ۲۰۱۸ آغاز کرده است و تا به امروز یک آلبوم با نام امواج Waves و یک ای‌پی با همین نام منتشر کرده است. در واقع آلبوم مکمل ای‌پی است و همه آن چیزی که در ای‌پی بوده تکامل رسیده است. موسیقی این گروه سینمایی است و المان‌های مختلف موسیقی الکترونیک و امبینت حضور پررنگی در آثار این گروه دارند. آلبوم دوم این گروه با نام جوانه Chrysalis در سال ۲۰۲۱ منتشر شد.

آوا ساختاری موسیقی خود را این‌گونه توصیف می‌کند: «جستجوی زیبایی در میان هجمه همه‌جانبه جنون دنیای معاصر، یافتن یک گوشه امن و آرام در یک دنیای ناامن. موسیقی ما راهی برای یافتن مامنی برای احساسات در جستجوی یافتن هر چیزی است که به ما احساس آرامش بدهد».

به روز رسانی : ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
2022
آلبوم کلاسیک مدرن آب‌های خروشان Savage Waters اثری رویاپردازانه از گروه آواویز AVAWAVES است. - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2022
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 17
دانلود آلبوم
2021
آلبوم مدرن کلاسیک جوانه Chrysalis اثری پراحساس از گروه دو نفره آواویوز AVAWAVES است. جوانه دومین آلبوم این گروه است که با فاصله دو ساله نسبت به آلبوم تحسین‌شده قبلی آن‌ها،... - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2021
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 10
دانلود آلبوم
2019
آلبوم کلاسیک مدرن امواج Waves اثری از گروه تازه‌وارد اما توانمند آوا Ava است. همان‌طور که از شعار گروه آوا مشخص است، در این آلبوم با موسیقی برآمده از دنیای ناامن قرن بیستم... - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2019
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 10
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :