دنیای موسیقی
موسیقی از چهار گوشه دنیا
آثار بلانمانژ - Blancmange

بلانمانژ

Blancmange

(1979-)

بلانمانژ Blancmange یک گروه سینت پاپ انگلیسی است که کار خود را از سال ۱۹۷۹ آغاز کرده است. این بند در حال حاضر، تنها یک عضو دارد و نیل آرتور Neil Arthur  به عنوان تنها عضو گروه، خواننده و آهنگسازی را انجام می‌دهند. استیون لاسکم Stephen Luscombe عضو موسس دیگر گروه بود که بعدها به واسطه مشکلات سلامتی، از گروه جدا شد. لارنس استیونز Laurence Stevens نیز مدتی به عنوان درامر با این گروه همکاری داشته است. عمده شهرت این گروه به دهه ۸۰ میلادی و قطعاتی نظیر زندگی روی سقف Living on the Ceiling، امواج Waves و بینش کور Blind Vision باز می‌گردد. پس از آن مدتی این گروه فعالیت خود را متوقف کرد و در سال ۲۰۱۱ مجددا فعالیت خود را از سر گرفت. پس از جدایی استیون لاسکم، نیل آرتور آثار جدید را در همکاری با هنرمندان مهمان منتشر می‌کند. گروه یا پروژه Blancmange تا به امروز ۱۴ آلبوم استودیویی منتشر کرده است.

به روز رسانی : ۱۴۰۱/۱۲/۰۱
سبک ها : نیو ویو - سینث پاپ - پاپ -
2022
آلبوم سینت پاپ نمای خصوصی Private View اثری پویا از گروه بلانمانژ Blancmange است. - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2022
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 10
دانلود آلبوم
2021
آلبوم سینت پاپ پیام بازرگانی Commercial Break اثری از پروژه (گروه) بلانمانژ Blancmange است که در حال حاضر توسط نیل آرتور Neil Arthur مدیریت می‌شود. - اطلاعات بیشتر
0:00
0:00
انتشار : 2021
کیفیت : MP3 320kbps
تعداد آلبوم : 1
تعداد آهنگ : 11
دانلود آلبوم
موسیقی برای زندگی بهتر
دنیای موسیقی تقدیم می‌کند
برای گوش دادن آنلاین و دانلود آلبوم‌ها و ایجاد پلی‌لیست، عضو دنیای موسیقی شوید و اگر عضو هستید وارد سایت شوید و اشتراک تهیه نمایید.
برای خرید سریع اشتراک و دانلود آلبوم شماره همراه خود را وارد کنید :